FORMULÁŘ PRO REZERVACI MÍSTA JE UMÍSTĚN NA KONCI TÉTO STRÁNKY

„Právě propast mezi současností a budoucností je zdrojem energie. Pokud propast neexistuje, není potřeba žádných akcí, které směřují k vizi. Ve skutečnosti, propast je tím pravým zdrojem kreativní energie.“ — Peter Senge

Chakra dance WSTento workshop přináší nejen přínosné a praktické informace v podobě mnohých AHA momentů, ale zejména přímý prožitek a pochopení sebe sama díky propojení se základními energetickými centry – čakrami.
Jedná se o skvělé seznámení, pokud Tě zajímá práce s vlastní energií a osobní rozvoj na úrovni těla, mysli i duše a zároveň tento koncept poskytuje hodnotné vhledy,  osobní harmonizaci a inspiraci i v případě, že sama působíš v oblastni osobního rozvoje a pracuješ dalšími lidmi.

Během dne budeš mít příležitost spojit se s jednotlivými centry do hloubky pomocí pohybu a tance, meditací, visualizace, dechu i verbálních technik a propojení smyslů.


Postupně projdeme všech 7 základních čaker. Ke každé čakře se vztahuje specifický element, se kterým souvisí další charakteristiky, včetně typu hudby, pohybu, energie, kterou pohybem vytváříme.


„Čakry kopírují náš vlastní vývoj, úrovně vědomí, důležitá životní témata.“


O jaká témata se jedná?

  1. Země – cítit se bezpečně a zdravě ve svém těle a být nohama na Zemi, ve stabilitě a rovnováze – zdravé kořeny, uvolnění strachu, návaznost na prenatální období a první měsíce života
  2. Voda –  vyjadřovat své emoce, být vyživena, s důvěrou v plynutí a proud života, kreativita, touha, sexualita a radost ze života, opuštění viny, návaznost na první roky života
  3. Oheň – propojení s životní energií a vědomým Já, osobní moc, síla a odvaha, vášeň, energie konání a transformace, opuštění studu, návaznost na formování naší samostatně oddělené bytosti v dětství
  4. Vzduch – srdce, láska a vztahy, propojení mužského a ženského, soucit a odpuštění, opuštění smutků, návaznost na období, kdy jsme si začaly budovat vztahy
  5. Éter – sebevyjádření, komunikace, naslouchání, využití kreativního potenciálu a autenticita, pravda uvnitř/venku, návaznost na období puberty
  6. Intuice a hluboká moudrost, jasná a čistá mysl, opuštění iluzí, návaznost na období dospívání
  7. Jednota a celistvost, harmonie, propojení, návaznost na období dospělosti

Prací na všech úrovních aktivujeme energetickou spirálu, centra postupně navštívíme, zharmonizujeme se a necháme vstupovat novou energii. Pracovat budeme individuálně a současně vytvoříme i skupinovou energii a potenciál, který využijeme k podpoření záměru v souladu se všemi zúčastněnými. Součástí je i meditace a sdílení.

Ideální program, jak zahájit příjemný víkend! Workshop je pro Tebe vhodný, pokud jsi na cestě k celistvosti, otevřenosti a expanzi vědomí. Předchozí zkušenosti s tímto typem tance nejsou potřebné a rozhodně nemusíš „umět“ tančit. Tohle není o choreografii 🙂


Co řekly o CHAKRA DANCE jeho účastnice?


„Seminář Chakra dance u Adel pro mě představuje velmi silný zážitek. Absolvovala jsem ho dvakrát a pokaždé mi přinesl nová poznání a porozumění pro mé pocity. Pomohl mi více pochopit moje životní „nastavení“ a uvědomit si, co od života chci. Děkuju za to.“ — Mili B.

Někdy má člověk prostě šťastnou ruku – přihlášky na workshop Chakra dance a cyklus Tanec pěti elementů byly v mém případě dílem jednoho impulzivního půlnočního rozhodnutí. Z obou kurzů jsem odcházela s pocitem, že do mého života vstoupilo něco mimořádného, čeho bych se už nechtěla vzdát – nespoutaný tanec umožňující setřást tu vrstvu civilizačního nánosu, která člověku brání prožívat naplno všechny emoce a proniknout až k vlastnímu nitru. U Adel není třeba řešit, zda člověk dodržuje rytmus či kroky, jediným měřítkem jsou tu tělo a duše, které si řeknou přesně o to, co potřebují. Fakt, že se kolem vznáší, pohupuje, dupe či jinak křepčí několik dalších žen, na mě kupodivu přestal záhy působit jako vnitřní korektiv, ba právě naopak – energie těchhle „divoženek“ ve mně ještě více rozdmychávala můj vlastní oheň a já se dokázala paradoxně uvolnit ještě více, než když si doma tančím jen pro sebe. U Adel se mi prostě potvrdilo, že „dobrodružství začíná tam, kde člověk opouští komfortní zónu.“ — Hana S.

„Chakradance – 5 hodin uteklo jako 5 minut. Hledám slova….vnímání všemi smysly – nádherná hudba, vůně, barvy, světlo ohně, zvonkohra…energie, relax, dech, jemnost a dynamika…tím vším provází jemně a nenuceně vlídná, čistá Adel. Děkuji a těším se na další shledání.“ — Jana

12898372_10153778423673612_1821829998555506160_oLektorka: ADEL – průvodkyně celostního rozvoje, facilitátorka zastřešující MYSTICKÝ TANEC v ČR (MYSTICAL DANCE®), ambasadorka Vody a Dechu –  srdcem freediverka, která složila instruktorskou zkoušku u Apnea Academy, terapeut Rebirthing Breathwork. Během svých workshopů i individuálních sezení čerpám i z výcviku ve vedení OSHO meditací a dále využívám široké škály metod a přístupů – u mysli se jedná zejména o koučink a práci s metaforou, u těla o využití poznatků bodyterapie, aromaterapie, zapojení smyslů, fyzických a dechových cvičení i technik emoční očisty, na úrovni duše provázených meditací či relaxací a práce s jemnohmotnou energií a intuicí.


Hudebně nás čekají rozmanité žánry zahrnující moderní hudbu, trance, world-class, spirituální a meditační hudbu, léčivé Solfeggio frekvence a jiné…vše za účelem vytvoření unikátního setu rytmů, které podpoří náš záměr a potěší naše bytí. Na cestě nás podpoří i blahodárné účinky esenciálních olejů terapeutické kvality.

Dress code: pohodlné oblečení v oblíbených barvách a materiálech, ve kterém se cítíš ve svém živlu. Tančíme na boso.

Pro optimální zajištění prostoru pro Tvá individuální témata je kapacita účastnic omezena na 8.


Termíny a místa konání:

  • Sobota 30. listopadu,  10,30 – 16,30 hod Jóga Letná, Dobrovského 666/20, Praha 7 – Letná

Cena: 1.100,- Kč PLATBA PŘEDEM NA ÚČET, OPAKOVANÁ ÚČAST 800,- Kč.

číslo účtu 670100-2210534421/6210, variabilní symbol = Tvé telefonní číslo. Tvé místo na workshopu Ti bude zarezervováno na základě vyplněného rezervačního formuláře a zaslané platby.

V případě, že se workshopu nebudeš moci z vážných důvodů zúčastnit, lze po dohodě převést kurzovné na jiný termín, případně vyčerpat za jiné služby, které poskytuji. Vždy je pro mne důležitá oboustranná spokojenost, lidský přístup a vzájemný respekt.

Máte chuť jít do toho?

Tato akce se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy. Svou preferenci stačí uvést do poznámky rezervačního formuláře.

Zpět na kalendář akcí