Po květnové výzvě NaDECHni se, Česko, do které se zapojilo více než 200 účastníků, vypisuji vzhledem k aktuální situaci v online podobě svůj nejpopulárnější kurz, který jsem již nějakou dobu slibovala 🙂
Bude se jednat o vlídnou, 11ti denní cestu, která Ti nabídne důležitou podporu v náročně době a pomůže Ti aplikovat principy zdravého dýchání v běžném životě.
Zaměříme se na jednoduchost, praktičnost, a časovou nenáročnost – denně cca 15 minut, které projasní Tvůj den.

KAŽDÝ Z NÁS SI ZASLOUŽÍ SVOBODNĚ DÝCHAT, SOUHLASÍŠ?


CO TĚ ČEKÁ?

  • živá vysílání a videa, příspěvky zahrnující klíčové informace a souvislosti pro zdraví, praktická dechová cvičení pro každý den, měření dechové kondice, relaxační a koncentrační techniky, uvolnění emocí a redukce stresu, dechová mindfulness
  • probuzení transformačního potenciálu dechu
  • prostor pro Tvé dotazy, individuální potřeby i sdílení v komunitě
  • inspirativní hosté

Celý obsah včetně záznamů vysílání budeš mít k dispozici v přehledném dělení do Lekcí po celou dobu trvání. Jednotlivá cvičení můžeš absolvovat v čase a tempu, které Ti vyhovuje a dle potřeby si cvičení zopakovat a prohloubit svou praxi.


JE TATO CESTA PRO TEBE?

Pokud máš pocit, že se potřebuješ zdravě nadechnout do života, uvítáš mentální i emocionální vzpruhu, uvolnění stresu a hodnotné využití svého času, jsi tady správně. Kurz je vhodný i pro jednotlivce, kteří řeší zdravotní obtíže spojené s dechem – například astma, alergie, chrápání aj.

KDO TĚ PROVEDE?

Jsem Adel Nommo Černá a od roku 2011 se věnuji vědomé práci s dechem.
Má cesta dechu začala freedivingem – nádechovým potápěním, během kterého jsem se naučila zadržet dech na 6 minut a potopit se do hloubky 60 metrů na 1 nádech. To hlavní však nebyly čísla, ale prohloubená schopnost vnímat své tělo, zažít změněné stavy vědomí, dopřát si vydatný mentální trénink a naučit se pracovat s emocemi, protože pod vodou zkrátka nic neschováš.
Aktuálně se primárně věnuji transformačním dechovým technikám a principům zdravého dýchání (Rebirthing Breathwork, Buteyko aj.)
Provedla jsem stovky lidí skupinovými workshopy i individuální dechovou terapií a zabývala jsem se nejrůznějšími metodami a technikami, které s dechem pracují…abych zjistila jednoduchou a podstatnou pravdu…a to, že dech je jen jeden.

Kromě terapeutické práce s dechem se díky koučovacímu výcviku věnuji také práci s nastavením mysli, dále i elementu vody, zvuku a celkově propojení všech smyslů. Pořádám workshopy Mystického tance, meditace, pracuji s esenciálními oleji a esencemi a podporuji jednotlivce i skupiny na cestě ke svobodě…třeba i na dobrodružných výpravách za delfíny.


NADECHNI SE DO ŽIVOTA – 11 DENNÍ ONLINE CESTA KE SVOBODNÉMU DECHU

KDY A KDE?

Startujeme 9.11., následně je možno začít kdykoliv.

Sejdeme se v uzavřené Facebook skupině a celý obsah včetně záznamů vysílání budeš mít k dispozici v přehledném dělení do Lekcí po celou dobu trvání. Jednotlivá cvičení můžeš absolvovat v čase a tempu, které Ti vyhovuje a dle potřeby si cvičení zopakovat a prohloubit svou praxi.


JAK SE PŘIHLÁSIT?

Stačí odeslat rezervační formulář níže, na základě kterého Ti do 1-2 dní zašlu přístup do skupiny, ve které cesta proběhne. Pro jistotu si zkontroluj složky Promo akce/Reklama/nevyžádané, zpráva se tam občas zatoulá.


ZA KOLIK?

Příspěvek za účast je formou platby NARUBY a je založen na důvěře. Nejdříve se účastníš a poté se rozhodneš, zda a kolik chceš přispět. Věřím v hodnotu své práce i rovnováhu přijímání a dávání – to vše Ti nabízím s otevřenou náručí. A ano, ani tentokrát nebudou chybět vymazlené BONUSY.


Odesláním registračního formuláře níže vyjadřuješ souhlas se Zpracováním osobních údajů.

Těším se na Tebe
a děkuji Ti za podporu mé práce.

Adel Nommo

Foto od Kamala, Itálie – Vada 2020

Máte chuť jít do toho?

Tato akce se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy. Svou preferenci stačí uvést do poznámky rezervačního formuláře.

Zpět na kalendář akcí