„Milovaná ženo.

Možná právě teď ve svých kostech cítíš, že nastal čas.

Tvůj čas.

Přestat být na sebe tak přísná. Odhodit všechna ta očekávání a tlaky na to, co všechno bys měla zvládnout, jaká bys měla být či jak bys měla vypadat.

Dopřát si prostor a péči, která vyživí Tvé tělo i duši a projasní Tvou mysl.

Když s odvahou nahlédneš do těch nejniternějších témat,

otevře se pokladnice pradávné moudrosti.

Vítej doma.

Vítej v Jemnosti.”


Rok 2020 je mimořádným rokem. Časem, kdy je třeba spojit se pro vyšší ideály a neodkladně konat. Poléčit svou domovinu, která začíná našimi těly a pokračuje Zemí. Projevit úctu ke všemu živému, posílit lásku a mír. Již není prostor na odkládání. Jediná vhodná doba je právě teď.

Voláme Tě.

Jsi srdečně zvána.


Průvodkyně: Meera & Nommo

Meera

Ahoj. Já jsem Meera.

Jsem průvodkyně tajemstvím lidské duše. Jsem lektorka jógy a milovnice života.

Přeji si, abychom všichni žili v lásce a harmonii, v bezpodmínečném přijetí, v nesouzení, v radosti.

Abychom se ve svém srdci vrátili do zlatých věků lidské civilizace, do dob dávné Atlantidy.

Vše je možné a vše záleží na nás.

Můj vzkaz pro ženy:

Jsem tu pro Tebe. Můžeš se konečně uvolnit, spočinout v konejšivé náruči sebe samé. Chci pro Tebe to nejlepší. A společně to dokážeme.

Co vnímám jako nejdůležitější na semináři:

Největší přidanou hodnotu v našem semináři vnímám v otevření potenciálu naší duše.

Mé doporučení:

Následující řádky vnímejte svým srdcem, nikoliv rozumem.


Nommo

Zdravím Tě. Jsem Nommo.

Pomáhám lidem rozvzpomenout se, kým doopravdy jsou, uvolňovat vrstvy toho, kým nejsou a prožívat svobodu duše. Věnuji se dechové terapii, Mystickému tanci a meditacím, mou vášní je freediving a Vody vnitřní i vnější. Ráda ladím i zvukem, vůněmi a esencemi. Mým přáním je, aby každý pocítil lásku prvotního Zdroje a poznal svůj Domov. Brány se otevírají těm, kdo se rozhodnou a vykročí na cestu.

Můj vzkaz pro ženy:

Největší poklady jsou ukryty v hlubinách. Jsem tu proto, abych Tě podpořila v odvaze ponořit se do svého nitra. Vidím Tě, naslouchám Ti. Když otevíráš pokladnici své moudrosti, mé srdce plesá.

Co vnímám jako nejdůležitější na semináři:

Pravdivost a sílu jemnosti, která láskyplně objímá celou skupinu.

Mé doporučení:

Jestli to v Tobě vzbudí radost a zároveň se trochu bojíš, je to to pravé. Jdi do toho.


Tento cyklus je rozdělen na 8 esenciálních témat, která nás podpoří na společné cestě. Je možné absolvovat celý cyklus či jednotlivé bloky samostatně. Vždy se scházíme v sestavě, která je právě třeba, v souladu se všemi zúčastněnými i vyšším Záměrem.

  • Sny, vize a životní inventura                 28.2.-29.2.

Než se pustíme do práce, je dobré podívat se, kde se právě nacházíme. Proto nás v samotném úvodu čeká inventura, během které si zmapujeme svůj život i hodnoty, které nás vedou. Díky propojení se svou vizí a sny lépe pochopíme své místo a úlohu tady na Zemi i to, jak nejlépe směřovat své konání v tento čas, který nás svolává ke vzájemné spolupráci a podpoře. Nechť každý náš nádech a výdech stane se oslavou každodennosti.

  • V odvaze být ženou                         24.4.-25.4. 

Kdo doopravdy jsem, když pohlédnu pod závoj svých iluzí? Vždyť ženství je tak křehké a přitom tak mocné. Možná jsi byla v minulosti zraněná a tu křehkost si nyní nedokážeš dovolit. Není divu. Mnoho bolesti a smutku je stále ukotveno v kolektivním vědomí. Proto se s odvahou vydáme na cestu po stopách ženské síly, která se nyní probouzí, jako když Fénix povstává z popela.

  • Příběh zrození                         29.5.-30.5.

Množství útrap, hrubosti a nepochopení vyplývá z příběhu našeho zrození. Dosednout do svého těla, zrodit se v jemnosti, pocítit bezpečnou náruč Matky Země, to vše může změnit prožívání sama sebe i toho, jak o životě smýšlíme. Když si dovolíme plně přijmout svůj příběh a dosytit své potřeby, přichází uvolnění, důvěra, laskavost. Naše smysly probouzí chrám těla do nového dne.

  • Návrat do nevinnosti                     12.6.-13.6. 

Nevinnost je dětská, ale nemusí být dětinská. Tak často jsme samy sobě tím nejpřísnějším soudcem, viníme se a podmiňujeme. S rozechvělým srdcem se vrátíme ke svému vnitřnímu dítěti, které čeká na naše setkání. Dovolíme všem emocím, aby plynuly jako vlny oceánu a v radosti i hravosti zažehneme v očích jiskru, která zrcadlí krásu uvnitř, i venku.

  • Cesta srdce                            18.9.-19.9.

Rozum nebo srdce? Tak často si klademe tuto otázku. Jenže na cestě srdce není buď a nebo. Když pocítíme esenciální lásku celým svým bytím, naše srdce se otevírá světlu prvotního Zdroje. Můžeme odpustit, uvolnit chmury, dovolit se nejen dávat, ale i přijímat. Spojujeme se se svým vnitřním léčitelem, duchovními průvodci, objevujeme sílu modlitby a Božství v nás.

  • Ve stínu života                         16. – 17.10.

Daleko a přesto blízko, v útrobách temných komnat, se nachází pověstná pandořina skříňka. Možná je zamčená na sedm západů, zapomenutá a uschovaná pod nánosem pavučin, možná již o ní víme delší dobu a ještě přešlapujeme v myšlenkách, zda máme dost sil na to ji otevřít. Náš stín je odrazem všeho, co jsme doposud nechtěly či nemohly vidět. I to je dar od života, od nás samotných, od našeho rodu. Držíme v rukou klíč, abychom odemkly.

  • Kořeny, odkaz předků a setkání se smrtí             6.11.-7.11. 

Nastává čas, kdy je třeba opřít se o naše rodové linie. Chopit se odkazu našich předků a nést pochodeň dál.

Naši předkové jsou tu pro nás a vždy byli. Jaké nám zanechali vzkazy? Co se od nich můžeme naučit? Jaké jsou naše talenty? Co nás spojuje v našich rodinách? Smrt a zrození jsou jen dvě strany jedné a té samé brány. Abychom se mohly znovu narodit, je třeba vědomě projít smrtí.

  • Znovuzrození                         15.1.-16.1.2021

Něco končí, něco začíná. Vše plyne v cyklech a rytmech, které se neustále opakují na spirále času v souladu s Božím řádem. Bez noci není den, bez nádechu není výdech, bez života není smrt. Tak prosté a jednoduché. Nyní přichází čas požehnání, čas znovuzrození. Jaké bude mít má mise tady na Zemi pokračování? A co když si mohu vybrat?


„Ústa moudrosti jsou zavřena, s výjimkou uší Porozumění.” — Kybalion

Jak budeme pracovat?

Celostně – na úrovni těla, duše i mysli, v souladu s přírodními elementy, s podporou vyššího vedení a v čistém Záměru, v otevřeném sdílení našich darů. Individuálně i skupinově tak, aby se náš potenciál násobil. Čekají nás kruhy, rituály, zapojení smyslů, jógové techniky (asány, krije), práce s dechem, bytí v tanci, provázené meditace, práce s jemnohmotnou energií, intuicí aj. K dispozici bude i průběžná podpora s možností domácích zadání a rituálů každodennosti.


Kdy?

V termínech uvedených u jednotlivých tematických bloků, v pátek vždy od 17 do 20 hodin, v sobotu od 9 do 18 hodin.


Kde?

V krásném prostoru Meera Design Showroom a komunitní centrum, Na Záhonech 682/7, Praha 4


Za kolik?

Účast na celém cyklu (8 částí):

Cena 1.590,- Kč/workshop (vždy pá+so), platba na 2 splátky (6.360,- Kč- x 2), 1. platba před zahájením cyklu na základě zaslání rezervačního formuláře a potvrzení přihlášení, 2. platba v polovině cyklu  (červen 2020)

O účasti na celém cyklu je možné rozhodnout se po absolvování 1. bloku.

Bonusy při absolvování celého cyklu: 

Meera karty, sleva 20% na nákup krásného oblečení Meera Design během celého roku 2020, esence ZnovuZrozená


Účast na jednotlivých tématech:

cena 1.990,- Kč/ workshop (vždy pá+so), platba na základě zaslání rezervačního formuláře a potvrzení přihlášení.

Doporučujeme zúčastnit se alespoň 3 témat.


V ceně je zahrnuto i občerstvení během dne, studené a teplé nápoje, obědy je možno přiobjednat.

Storno podmínky: při zrušení účasti 10 a méně kalendářních dnů před datem konání 50%, méně než 3 dny či v den zahájení 100% celkové ceny kurzu. V případě nalezení náhradníka není storno poplatek účtován.

Mám zájem o rezervaci


Zpět na kalendář akcí