synchronizační workshop s Adel & Lucií

Pojďme se se-tkat…

Spolu nad hladinou, spolu pod hladinou. Spolu, ale i sami se sebou.

Nejen u moře či oceánu, ale i na souši ve všednosti.

V květu života, jehož píseň nás dovedla až sem. 

Srdečně Tě zveme na víkendový pobyt DELFÍNÍHO SNĚNÍ, který zrál mnoho let a nyní nastal čas, aby vstoupil do hmoty…


 

Co je záměrem?

Tvořivá esence oceánu není přítomná pouze tam, kde písek pod nohama pálí. Je v nás, v každém okamžiku.

Někteří z vás jste se již s delfíny setkali naživo, jiné toto život měnící setkání teprve čeká.

Protože samy víme, že někdy je velkou výzvou uchopit tato dobrodružství ve své každodennosti, vytvořily jsme prostor, ve kterém se ukotvíme ve středu:

přípravy a integrace

bdění a snění

tady a teď


Co nás čeká?

Setkáme se v kruhu delfíního kmene, ve vědomí, že všichni a všechno je propojené

Naladíme se a skrze dech a zvuk vstoupíme do posvátného prostoru ticha, co často není slyšet, ale někdy taky pěkně řve

Společně s pomocí delfíních průvodců a spojení srdcí vytvoříme synchronizační energetické pole, ve kterém otevřeme dar vědomého snění (a každý zajisté obdrží i nějaký ten dárek dle své potřeby :))

Zahalíme se do tmy a ztratíme se v ní tak, abychom se znovu našli

Ponoříme se do moudrosti vody vnitřní i vnější, která často jen tak poklidně šumí, ale někdy taky bublá nebo pěkně vře, a s odvahou se dotkneme hlubokých a temných vod v nás

Spočineme v záři měsíce a hvězd, které se zhmotnily v perly, jež mohou být nad hladinu vyneseny,  když nazraje ten správný čas

Dovolíme si, aby se naše sny staly realitou, když paprsek slunce vysvitne svůj jas


Průvodkyně:

Adel Nommo Černá  www.delfinizena.cz

Jsem delfíní žena, mořská šamanka, Ama. Od roku 2012 provázím jednotlivce i skupiny životní metamorfózou. V Dechu, Zvuku, ponorech do Vod vnitřních i vnějších, tanci a jemném pohybu s podporou delfíní energie společně probouzíme tvořivou esenci oceánu. Tato pradávná moudrost nám pomáhá rozvzpomenut se na to, kým doopravdy jsme, objevit poklady ukryté v hlubinách a rozzářit perlu své duše.

O delfínech jsem snila odmalička. Naše první setkání se odehrálo v roce 2005, kdy jsem je zahlédla v australské Noose z mola. Další následovala v Chorvatsku při jachtingu, na Madeiře, mnohokrát jsem s nimi plavala v Egyptě a také s těhotenským bříškem v Řecku. Setkání s delfíny jsou slovy jednoduše nepopsatelná.

Když mne začali navštěvovat i ve snech a dechových meditacích, pochopila jsem, že máme úzké propojení. Dostala jsem za úkol láskyplné delfíní poselství přinášet na souš, a tak jsem v roce 2015 začala pořádat workshopy na vlnách této energie. Jsem vděčná za to, že mohu.

Lidé mi občas říkají „potápka“ a když vstoupím do prostoru, je prý slyšet šumění moře. Kromě energie oceánu, delfínů a velryb cítím silné spojení s hvězdou Sirius, atlantskou civilizací, podvodními pyramidami a chrámy modrého slunce.

Mezi klíčové výcviky, které ovlivnily mou současnou praxi a ze kterých doposud čerpám patří Neurokoučink, Rebirthing Breathwork, Mystical Dance, Freediving Instructor, vodní inspirací mi byly také kurzy WATSU, Ocean Bodywork Aqua a Continuum Movement. Díky získání certifikace Marine Guide pod záštitou World Cataceans Alliance je mi blízký i respektující přístup k interakci s delfíny.


                Lucie Hochsteigerová

Životem mě provází delfíni a tma. Zásadním momentem pro mě byl můj zážitek blízký smrti, který jsem prodělala ve věku devatenácti let, kdy moje srdce přestalo bít. Právě tato zkušenost mě přivedla na cestu propojování světla a tmy, života a smrti, po které stále kráčím.

Miluju přírodní moudrost. Fascinuje mě propojení ohně a vody a práce s tmou skrze různá tradiční učení stejně jako metody, které je možné praktikovat v běžném životě, v naší každodennosti. Odmalička jsem velmi silně spojená se zvířaty a s dětmi.

Jsem lektorkou rozvoje vnímání, vědomí a extraokulárního vidění (EOV1, EOV2). S touto metodou, kterou do Čech přivezla Verenice Carvajal, hluboce rezonuji. Nejenže pracuje s ,,viděním bez očí´´, také má obrovský přesah do celého rodinného systému. Teprve až když se dotkneme našich nejniternějších zranění, traumat, která si neseme po generace, teprve tam může dojít ke skutečnému léčení, k přepisu jejich otisků v nevědomí. Dělá mi radost provádět děti i dospělé zpět k jejich vnitřnímu zraku, protože správně vidíme jen srdcem, jak pravil Malý princ.

Delfíni jsou mí laskaví a láskyplní průvodci. Často slýchávám delfíní zpěv, ve kterém se mi zvědomuje prapůvodní moudrost ticha, vibrací, rezonance.

Jazyk tmy i delfínů je mi velmi blízký, protože jde za slova, a právě tam existuje ten hlas ticha, ve kterém všechno vzniká.

Ráda říkám, že všechno už je hotové, stačí se jen zaposlouchat…


Kdy a kde se zanoříme a vynoříme?

termín pro 2023 v přípravě, v případě zájmu vyplň dotazník níže a jakmile termín spatří světlo světa, dozvíš se o něm jako první, místo konání Čakovice u Týnce nad Sázavou

 


Časový harmonogram (detaily budou upřesněny):

pátek 17 – 18 příjezd, ubytování

18 – 19 večeře

19,30 otevření prostoru a sdílecí kruh mo(u)drosti

sobota 12.11. delfíní snění 

neděle 13.11. dopoledne – delfíní snění, uzavření, odpoledne prostor na doznění, wellness


Cena:

bude upřesněna


Kapacita

8 míst


Těšíme se na Tebe!

Adel & Lucie

(Foto z delfíních cest: Michal Rybka, Adel)

Mám chuť do toho jít

Tato událost se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy, nebo aktuálně není vypsaný konkrétní termín. Svou preferenci stačí uvést do poznámky níže.

Zpět na kalendář akcí