“NEJTĚŽŠÍ HLEDÁNÍ V ŽIVOTĚ JE ZPRAVIDLA HLEDÁNÍ SEBE SAMA“

Mnohé z nás jsme pociťovaly období karantény jako úder blesku. Nahlédly jsme nekompromisně do svých nejužších vztahů, pohlédly jsme tváří v tvář samy sobě a svým stínům, které nám nezřídka kdy odzrcadlily naše milované děti, naši nejbližší.

Prošly jsme slušně pestrou paletou emocí – od viny, apatie, strachu či dokonce agrese jsme se přehoupávaly do důvěry, smíření, radosti a vděčnosti. Někdy to připomínalo divokou jízdu na horské dráze.


TAKY SIS KOLIKRÁT ŘEKLA, ŽE SE VŮBEC NEPOZNÁVÁŠ?
POCHYBOVALA JSI O SOBĚ?

Hodnotila své jednání, soudila se a dumala, proč jsi sakra taková?
S palčivou otázkou, kdo že to doopravdy jsi?

Možná ses přistihla, že se snažíš vyhovět obrazu ostatních, připadala sis divná a zbytečně moc jsi samu sebe tlačila do toho, co “by se mělo a jak by se to mělo“…a přitom všem jsi v srdci cítila tichou zradu, žal či nepochopení.

Ve vší upřímnosti – jestli Ti to zní povědomě, vítej v klubu! 🙂

Srdečně Tě zveme na živé setkání v kruhu moudrosti žen, které se nebojí nahlédnout pod závoj svých iluzí a odhalit další střípky toho, kým doopravdy jsou.
Jsou to ženy, které jsou připraveny vzít na milost samy sebe a konečně se přijmout tak, jak jsou – ve své nedokonalé dokonalosti.

V tomto mimořádném čase, kdy je třeba konat a stavět svůj život na nových, zdravějších základech, je to pravděpodobně ten nejúčinnější balzám pro tělo i pro duši.

Jedno je jisté. Tahle doba nám přinesla jedinečné dary, které volají po objevení a zužitkování.


NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

– osvěžíš si HODNOTY, které jsou součástí Tvého životního kompasu
– vytvoříš si osobní bilanci toho, co Tě POSILUJE a co OSLABUJE
– odhalíš ILUZE, které jsi podvědomě převzala ze svých rodinných vzorců a které ovlivňují Tvé prožívání
– získáš NÁVOD, jak po krůčkách vyrazit novou cestou a jak díky rituálům v každodennosti vnést do svého života více péče, radosti a lehkosti
– v bezpečném prostoru propustíš EMOCE, které Ti již neslouží
– projdeš silným RITUÁLEM s tématikou sejmutí masky


JAK BUDEME PRACOVAT?

– otevřené sdílení v DŮVĚRNÉM KRUHU ŽEN, s využitím koučovacího přístupu
– energetická práce s vyšší podporou
– verbální i psaná cvičení ve skupině i jednotlivě
– dechová praxe, dynamická meditace, pohyb a zapojení smyslů, práce se záměrem, rituál
– jemně a přitom pevně, s důrazem na jasnost, jednoduchost a praktičnost


KDO TĚ SEMINÁŘEM PROVEDE?

Meera

Kdo jsem:
Ahoj. Já jsem Meera.
Jsem průvodkyně tajemstvím lidské duše. Jsem lektorka jógy a milovnice života.
Přeji si, abychom všichni žili v lásce a harmonii, v bezpodmínečném přijetí, v nesouzení, v radosti.
Abychom se ve svém srdci vrátili do zlatých věků lidské civilizace, do dob dávné Atlantidy.
Vše je možné a vše záleží na nás.

Můj vzkaz pro ženy:
Jsem tu pro Tebe. Můžeš se konečně uvolnit, spočinout v konejšivé náruči sebe samé. Chci pro Tebe to nejlepší. A společně to dokážeme.


Nommo www.svobodnaduse.cz

Kdo jsem:
Zdravím Tě. Jsem Nommo.
Pomáhám lidem rozvzpomenout se, kým doopravdy jsou, uvolňovat vrstvy toho, kým nejsou a prožívat svobodu duše. Věnuji se dechové terapii, Mystickému tanci a meditacím, mou vášní je freediving a Vody vnitřní i vnější. Ráda ladím i zvukem, vůněmi a esencemi. Mým přáním je, aby každý pocítil lásku prvotního Zdroje a poznal svůj Domov. Brány se otevírají těm, kdo se rozhodnou a vykročí na cestu.

Můj vzkaz pro ženy:
Největší poklady jsou ukryty v hlubinách. Jsem tu proto, abych Tě podpořila v odvaze ponořit se do svého nitra. Vidím Tě, naslouchám Ti. Když otevíráš pokladnici své moudrosti, mé srdce plesá.


JAKÉ JSOU NAŠE REFERENCE?

Lucie, účastnice semináře: Seminář Znovuzrozená předčil má očekávání. Ač jsem si od něj nic moc neslibovala, krom příjemného zážitku, měla jsem možnost pocítit ohromnou sílu ženského kruhu, úžasnou proudící energii a moc slova a upřímného sdílení.
Překvapil mě přesah “odpracovaného” času na semináři do dalších dnů běžného života. Zejména u mě nastal větší vnitřní klid a vyrovnanost, zlepšení vztahů v rodině a odhodlanost opustit pasivitu/váhavost a začít konečně konat! 🙏🏻❤

Pavla, účastnice semináře: Bylo to krásné, inspirující, motivační. Úžasné ženy, úžasné sdílení pod vašim citlivým vedením. Spousta energie a odhodlání splnit si vše a být ZnovuZrozená 😃. Těším se na další setkání 🙏.

Ilona, účastnice semináře: ZnovuZrozená, událost, která ve mně ještě stále pracuje. Vlastně ani nechápu jak to ty dvě kouzelnice Meera a Nommo dokázaly a co se mnou udělaly. Zažívám teď opravdu těžké chvíle, které díky nim zvládám úplně v klidu. Získala jsem nový pohled na svůj život a obrovskou sílu a energii.
Ještě nikdy jsem necítila tolik energie procházejíci mým tělem jako v posvátné geometrii. Moc děkuji a těším se na další semináře.


KDY A KDE?

 v sobotu 30.5. od 9,30 do 15 hod.
v krásném prostoru Meera Design Showroom a komunitní centrum, Na Záhonech 682/7, Praha 4


ZA KOLIK?

dle své finanční situace, zvol buď 1.490,- Kč nebo 1.790,- Kč – obojí je v pořádku.

V ceně je kromě samotného workshopu ZAHRNUTO:

– 1 navazující webinář/on-line konzultace pro ukotvení, integraci a rozvinutí prožitků i poznatků v každodennosti

– občerstvení během dne, studené a teplé nápoje, obědy je možno přiobjednat.

Mám chuť do toho jít

Tato událost se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy, nebo aktuálně není vypsaný konkrétní termín. Svou preferenci stačí uvést do poznámky níže.

Zpět na kalendář akcí