„Tanec je komunikace mezi tělem a duší. Vyjadřuje to, na co slova nestačí.“ — Ruth Saint Denis

Oslovuje Tě tanec a toužíš se ponořit do bezpečného prostoru, kde se můžeš projevit tak, jak jsi a kde potkáš ženy, které plují na stejné vlně?

Potřebuješ se uvolnit, očistit, načerpat a harmonizovat svou energii, rozhýbat své tělo, zbystřit svou mysl a rozzářit svou duši?

Vítej v našem kruhu mo(u)drosti!

MYSTICKÝ TANEC vychází z mezinárodně uznávaného konceptu MYSTICAL DANCE®. Propojuje tělo a duši skrze pohyb, alchymistickou práci s energií, meditací a esencí, otevírá bránu k rozšířeným stavům vědomí, ze kterých tvoříme  svou realitu novým způsobem.

Přestože je tanec důležitým prvkem a pro ženu navíc i přirozenou cestou k sobě, budeme v průběhu zapojovat všechny své smysly a díky práci s potenciálem celé skupiny znásobíme přínos pro všechny zúčastněné. Využijeme i biodynamických cvičení, nejrůznějších relaxačních a meditačních technik, práce s dechem, zvukem, sebepoznávacích cvičení a prvků jemné terapie.


Struktura večera:

  • sdílecí kruh moudrosti

  • tématická tanečně/pohybová část

  • blahodárná zvuková lázeň/vědomý dech

Upozornění:

MYSTICKÝ TANEC není o choreografii, je tedy pro Tebe vhodný i v případě, že se domníváš, že neumíš tančit 🙂 Stačí mít chuť uvolnit se, osvobodit se, hýbat se.


Aktuálně vypsaná témata:

16.6. Šepot oceánu

propoj se s prvotním zdrojem, dechem života, načerpej hlubokou moudrost, sílu i klid oceánu, spoj se s mořskými tvory, zahradami i podvodními chrámy

30.6. Tanec delfínů a velryb

probuď v sobe energii delfína a pluj na vlně lásky, radosti a hlubokého emocionálního léčení – až bude čas, delfín Tě dovede k velrybě, v jejímž srdci tepe nekonečná moudrost a v oku se zrcadlí celý vesmír


Co řekly o MYSTICKÉM TANCI jeho účastnice?


„Jak Adel na začátku setkání řekla..‘ bude to prožitkové’…. opravdu bylo! Jen slovy težce uchopitelný prožitek….Cesta do hloubi ženských mysterií“ — Nela D.


„Moc děkuji za tanec vody. Jsem moc vděčná, že jsem to mohla prožít právě s tebou, uchopila jsi to téma neskutečně citlivě, jemně a zároveň s dávkou naléhavosti. Přesně tak, jak to také cítím. Vložila jsi do toho sama sebe a toho si nesmírně cením. Věřím, že prostřednictvím tebe byla voda s námi – tedy anděl vody. Kéž se ti hezky daří, kéž tě anděl vody provází a chrání.“ — A n e ž k a  D u k á t o v á, Regresní terapie a konstruktivní dialog, Mystický tanec – Tanec 5 elementů – Voda


„Absolvovala jsem u Adel kurz tanec 5ti elementů, workshop i hodiny Mystického tance. Ač tanec nebyl pohyb jež bych v životě vyhledávala, tímto jsem nadšená a každá hodina je pro mne cestou k sobě, meditací, relaxací i neskutečně silným zážitkem. Díky!“ — Lucie Š.


Lektorka: Adel Nommo, delfíní žena, průvodkyně životní metamorfózou, facilitátorka MYSTICAL DANCE®, freediverka.

Během svých workshopů i individuálních sezení čerpám i z výcviku ve vedení OSHO meditací a dle potřeby využívám široké škály metod a přístupů – mým hlavním nástrojem se stala terapeutická práce s dechem – Rebirthing Breathwork, u mysli se jedná zejména o koučink a práci s metaforou, u těla o  poznatky biodynamiky, aromaterapie, zapojení smyslů, fyzických cvičení a očistných technik, na úrovni duše provázených meditací či relaxací a práci s jemnohmotnou energií a intuicí.


Hudebně nás čekají rozmanité žánry zahrnující moderní hudbu, trance, spirituální a meditační hudbu, léčivé Solfeggio frekvence a jiné…vše za účelem vytvoření unikátního setu rytmů, které podpoří náš záměr a potěší naše bytí. Na cestě nás podpoří i blahodárné účinky esencí.

Z živých nástrojů se můžeš těšit například na mořský či delfíní buben, křišťálovou ladičku a pyramidu, zvonkohry, vodnářský zvon, rotující zvukové vlny a další.

Dress code: pohodlné oblečení v oblíbených barvách a materiálech, ve kterém se cítíš ve svém živlu. Tančíme na boso.


Místo konání:

láskyplný prostor Meera Design Showroom&Temple, Na Záhonech 682/7, Praha 4


Cena 700,- Kč (150 min.)

Rezervace místa předem, platba na číslo účtu 670100-2210534421/6210, variabilní symbol = Tvé telefonní číslo. Místo je rezervováno připsáním platby na účet.

Mám zájem o rezervaci


Zpět na kalendář akcí