Toužíš se ponořit do bezpečného prostoru, kde se můžeš projevit tak, jak jsi a kde potkáš ženy, které plují na stejné vlně?

Potřebuješ se uvolnit, očistit, načerpat a harmonizovat svou energii, rozhýbat své tělo, zbystřit svou mysl a rozzářit svou duši?

Letos v březnu přiletím poprvé ze slunečné Madeiry na týden do Čech, otevírá se tedy úžasná možnost k setkání a společnému bytí!


MYSTICKÝ TANEC vychází z mezinárodně uznávaného konceptu MYSTICAL DANCE®. Propojuje tělo a duši skrze pohyb, práci s energií, meditací a esencí, otevírá bránu k rozšířeným stavům vědomí, ze kterých tvoříme  svou realitu novým způsobem.

Přestože je tanec důležitým prvkem a pro ženu navíc i přirozenou cestou k sobě, budeme v průběhu zapojovat všechny své smysly a díky práci s potenciálem celé skupiny znásobíme přínos pro všechny zúčastněné. Využijeme i biodynamických cvičení, nejrůznějších relaxačních a meditačních technik, práce s dechem, zvukem, sebepoznávacích cvičení a prvků jemné terapie.


Struktura večera:

sdílecí kruh moudrosti

tématická tanečně/pohybová část

blahodárná zvuková lázeň/dechová meditace

Upozornění:

Tento večer je pro Tebe vhodný i v případě, že se domníváš, že neumíš tančit 🙂 Stačí mít chuť uvolnit se, osvobodit se, hýbat se.


Aktuální téma a termín:

pondělí 13.3. 18,30 – 21,00 OCEÁN ENERGIE

„Je možné mít nedostatek energie, když energií sami jsme?“

Během tohoto večera otevřeme prostor pro hluboké spojení se sebou, se svým zdrojem.

Skrze cítění těla uznáme vše, co je tady a teď,

v pohybu rozvíříme a pročistíme stojaté vody,

v dechu rozptýlíme mračna a rozzáříme slunce,

v srdci se se-tkáme v jednom celku,

když přesýpací hodiny se na oka-mžik zastaví,

hlas duše celou bytost pozdraví.

Tak spočineme v bodě nula,

kde je náš nekonečný oceán.

V místě, kterým už tolikrát jsi plula,

ve zdroji, kde nikdo není sám.


Co řekly o předchozích akcích účastnice?


„Jak Adel na začátku setkání řekla..‘ bude to prožitkové’…. opravdu bylo! Jen slovy težce uchopitelný prožitek….Cesta do hloubi ženských mysterií“ — Nela D.


„Moc děkuji za tanec vody. Jsem moc vděčná, že jsem to mohla prožít právě s tebou, uchopila jsi to téma neskutečně citlivě, jemně a zároveň s dávkou naléhavosti. Přesně tak, jak to také cítím. Vložila jsi do toho sama sebe a toho si nesmírně cením. Věřím, že prostřednictvím tebe byla voda s námi – tedy anděl vody. Kéž se ti hezky daří, kéž tě anděl vody provází a chrání.“ — A n e ž k a  D u k á t o v á, Regresní terapie a konstruktivní dialog, Mystický tanec – Tanec 5 elementů – Voda


„Absolvovala jsem u Adel kurz tanec 5ti elementů, workshop i hodiny Mystického tance. Ač tanec nebyl pohyb jež bych v životě vyhledávala, tímto jsem nadšená a každá hodina je pro mne cestou k sobě, meditací, relaxací i neskutečně silným zážitkem. Díky!“ — Lucie Š.


Lektorka:

Adel Nommo, delfíní žena, průvodkyně k duši, facilitátorka MYSTICAL DANCE®, freediverka.

Během svých workshopů i individuálních sezení čerpám i z výcviku ve vedení OSHO meditací a dle potřeby využívám široké škály metod a přístupů.

V dechu, zvuku, ponorech do vod vnitřních i vnějších, tanci a jemném pohybu společně probouzíme tvořivou esenci oceánu. Tato pradávná moudrost v nás nám pomáhá rozvzpomenut se na to, kým doopravdy jsme, objevit poklady ukryté v hlubinách a rozzářit perlu své duše.

Mým hlavním nástrojem se stala terapeutická práce s dechem – Rebirthing Breathwork, u mysli se jedná zejména o koučink a práci s metaforou, u těla o  poznatky biodynamiky, aromaterapie, zapojení smyslů, fyzických cvičení a očistných technik, na úrovni duše provázených meditací či relaxací a práci s jemnohmotnou energií a intuicí.


Hudebně nás čekají rozmanité žánry, z živých nástrojů se můžeš těšit například na mořský či delfíní buben, křišťálovou ladičku a pyramidu, zvonkohry, vodnářský zvon, rotující zvukové vlny a další.

Dress code:

pohodlné oblečení v oblíbených barvách a materiálech, ve kterém se cítíš ve svém živlu.


Místo konání:

Dračí chrám, Jánská 8, Praha 1


Cena 700,- Kč (150 min.)

Rezervace místa předem, platba na číslo účtu 670100-2210534421/6210, variabilní symbol = Tvé telefonní číslo. Místo je rezervováno připsáním platby na účet.

Storno podmínky: při zrušení méně než 7 kalendářních dní předem – 50%, méně než 24 hod předem – 100%. Vždy je možné najít za sebe náhradnici.

Maximání počet míst je omezen na 10 – 12.

Mám chuť do toho jít

Tato událost se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy, nebo aktuálně není vypsaný konkrétní termín. Svou preferenci stačí uvést do poznámky níže.

Zpět na kalendář akcí