FORMULÁŘ PRO REZERVACI MÍSTA JE UMÍSTĚN NA KONCI TÉTO STRÁNKY

“Tanec je komunikace mezi tělem a duší. Vyjadřuje to, na co slova nestačí.“ — Ruth Saint Denis

Láká Tě tanec a chceš objevit přínosy dynamické meditace? Potřebuješ se uvolnit, načerpat a harmonizovat svou energii, rozhýbat své tělo, zbystřit svou mysl a potěšit svou duši?

Vítej v našem mystickém kruhu!

MYSTICKÝ TANEC vychází z mezinárodně uznávaného programu MYSTICAL DANCE®. Propojuje tělo a duši skrze pohyb, práci s energií a alchymií mystiky, meditace a propojení s vlastní podstatou i sílou skupiny.

Hlavním účelem je očista a harmonizace energií na úrovni jednotlivých elementů a energetických center prostřednictvím uvolnění bloků, emocí, obnovení volného toku energie a otevření nových úrovní vědomí těla, mysli i duše.

Přestože je tanec stěžejním prvkem hodin, budeme v průběhu zapojovat všechny své smysly a díky práci s potenciálem celé skupiny znásobíme přínos pro všechny zúčastněné. Využijeme i biodynamických cvičení, nejrůznějších relaxačních a meditačních technik, práce s dechem, sebepoznávacích cvičení a prvků terapie.


Pro každou jednotlivou hodinu Tě na základě aktuálního období, synchronicit dění a intuitivního výběru čeká některé z následujících témat:

  • 5 elementů
  • Chakra dance
  • Dynamická taneční meditace inspirovaná Oshem/Veereshem
  • Meditační léčivý večer
  • Tématické lekce: archetypy, polarity a rytmy, silová zvířata, vize, emoce, intuice, rituální tance – guedra, dervišové aj.

MYSTICKÝ TANEC není o choreografii, je tedy pro Tebe vhodný i v případě, že se domníváš, že neumíš tančit 🙂 Stačí mít chuť uvolnit se, osvobodit se, hýbat se. 


Co řekly o MYSTICKÉM TANCI jeho účastnice?


“Jak Adel na začátku setkání řekla..’ bude to prožitkové’…. opravdu bylo! Jen slovy težce uchopitelný prožitek….Cesta do hloubi ženských mysterií” — Nela D.


“Moc děkuji za tanec vody. Jsem moc vděčná, že jsem to mohla prožít právě s tebou, uchopila jsi to téma neskutečně citlivě, jemně a zároveň s dávkou naléhavosti. Přesně tak, jak to také cítím. Vložila jsi do toho sama sebe a toho si nesmírně cením. Věřím, že prostřednictvím tebe byla voda s námi – tedy anděl vody. Když se ti při čtení zlomil hlas, věděla jsem jak ti je, také brečím, když jdu do Prokopského údolí a vidím vodu v potoce špinavou a páchnoucí,vždy se za to vodě omlouvám.Kéž se ti hezky daří, kéž tě anděl vody provází a chrání.” — A n e ž k a  D u k á t o v á, Regresní terapie a konstruktivní dialog, Mystický tanec – Tanec 5 elementů – Voda


“Absolvovala jsem u Adel kurz tanec 5ti elementů, workshop i hodiny Mystického tance. Ač tanec nebyl pohyb jež bych v životě vyhledávala, tímto jsem nadšená a každá hodina je pro mne cestou k sobě, meditací, relaxací i neskutečně silným zážitkem. Díky!” — Lucie Š.


12898372_10153778423673612_1821829998555506160_oLektorka: ADEL – průvodkyně celostního rozvoje, facilitátorka zastřešující MYSTICKÝ TANEC v ČR (MYSTICAL DANCE®) a jako jedna z mála žen také instruktorka freedivingu u mezinárodně uznávané společnosti Apnea Academy. Během svých workshopů i individuálních sezení čerpám i z výcviku ve vedení OSHO meditací a dle potřeby využívám široké škály metod a přístupů – mým hlavním nástrojem se stala terapeutická práce s dechem – Rebirthing Breathwork, u mysli se jedná zejména o koučink a práci s metaforou, u těla o  poznatky biodynamiky, aromaterapie, zapojení smyslů, fyzických cvičení a očistných technik, na úrovni duše provázených meditací či relaxací a práci s jemnohmotnou energií a intuicí.


Hudebně nás čekají rozmanité žánry zahrnující moderní hudbu, trance, world-class, spirituální a meditační hudbu, léčivé Solfeggio frekvence a jiné…vše za účelem vytvoření unikátního setu rytmů, které podpoří náš záměr a potěší naše bytí. Na cestě nás podpoří i blahodárné účinky esenciálních olejů terapeutické kvality.

Dress code: pohodlné oblečení v oblíbených barvách a materiálech, ve kterém se cítíš ve svém živlu. Tančíme na boso.

Termíny, časy a místa konání dle rozpisu v Kalendáři akcí, z důvodu zajištění optimálního průběhu a naplnění lekce je třeba rezervovat si své místo.


Cena: INDIVIDUÁLNÍ VSTUPNÉ 300,- Kč (120 min.), PERMANENTKA 10 VSTUPŮ 2.500,- Kč (platnost 6 měsíců)


Mám chuť do toho jít

Tato událost se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy, nebo aktuálně není vypsaný konkrétní termín. Svou preferenci stačí uvést do poznámky níže.

Zpět na kalendář akcí