Vyživující večery v esenci ženství

Probuď svou vnitřní alchymistku…

Cítíš, že potřebuješ do svého života vnést svěží vítr a pozitivní změnu? Potřebuješ se uvolnit v bezpečném prostoru, načerpat a harmonizovat svou energii, rozhýbat své tělo, zbystřit svou mysl, objevit a rozvinout své dary a ženskou esenci… být sama sebou, v pravdě a odvaze?

A víš co? Na absolvování tohoto programu nepotřebuješ „umět“ tančit! Vše co potřebuješ, je mít chuť posunout sama sebe…protože růst se odehrává pouze tam, kde se vydáváme na novou, dosud neprobádanou půdu 🙂


„Jestliže uvážíme, že lidské tělo zahrnuje celý vesmír uvnitř sebe samotného, je přirozené vyvodit, že v sobě neseme i všechny elementy“ — Masaru Emoto, Tajuplný život VODY


Vítej v našem mystickém kruhu!

MYSTICKÝ TANEC vychází z mezinárodně uznávaného programu MYSTICAL DANCE®. Propojuje tělo a duši skrze pohyb, práci s energií a alchymií mystiky, meditace a propojení s vlastní podstatou i sílou skupiny.

Hlavním účelem je harmonizace energií na úrovni jednotlivých elementů a Tvých energetických center prostřednictvím uvolnění bloků, emocí, obnovení volného toku energie a otevření nových úrovní vědomí těla, mysli i duše.

Přestože je tanec nedílným prvkem, budeme v průběhu zapojovat všechny své smysly a díky práci s potenciálem celé skupiny znásobíme přínos pro všechny zúčastněné. Čekají nás i sdílení v kruhu moudrosti, sebepoznávací cvičení, práce s emocemi a s myslí, transformační dechové techniky a zvukové lázně, volitelná domácí zadání, vše v souladu s ženskou cestou sebepoznání, v jemnosti a přitom pevné vlídnosti, s terapeutickým přesahem.

Během cyklu 5 ELEMENTŮ budeme každou jednotlivou lekci věnovat více do hloubky jednomu z elementů, čímž si otevřeme cestu k hlubšímu pochopení sama sebe, vlastní proměně a aktivaci svých darů.


Termíny, témata a místo konání:

Čtvrtky: 18,30 – 21,00, tj. délka lekce 150 min., Meera Design showroom & Temple, Na Záhonech 682/7, Praha 4 (kousek od Kačerova)

28.4. ZEMĚ – naše propojení se Zemí a přírodou, fyzickou realitou, vlastním tělem i našimi kořeny a tradicemi. Právo na to být tady, ve stabilitě a rovnováze. Pochopení a uvolnění strachu, reaktivní vs. proaktivní přístup k životu, nohama pevně na zemi, setkání s láskyplnou náručí Velké Matky.

5.5. VODA – aktivace paměti vody a jejích forem, čištění na úrovni emocí, přivítání kreativity, hojnosti, smyslnosti. Právo na to vyjadřovat své pocity. Vina vs. nevinnost, přijetí vlastní touhy a tvořivého potenciálu, důvěra v proud života a odevzdání se.

12.5. OHEŇ – probuzení vědomého Já, vnitřní síla a sebevědomí, vůle, odvaha, náš ochranný štít. Právo konat a převádět své myšlenky na skutky. Rozehřátí studu, pochopení své osobní moci a síly, spojení se zdrojem životní energie, oživení alchymistky.

19.5. VZDUCH – element, který nás propojuje. Dech a otevření srdce, léčivá meditace, opuštění smutku, odpuštění a (sebe) přijetí. Právo na to milovat a být milována. Svobodný dech, rovnováha přijímání a dávání. Odpověď na otázku: „rozum nebo srdce“?

26.5. ÉTER – éter jako kolébka elementů, zvuk a jeho vibrace v prostoru, síla slova, splynutí a celistvost. Právo komunikovat a vyjádřit svou pravdu. Spojení všech elementů a pochopení, že jsme součástí jednoho celku, ukotvení.


Lektorka:

Adel Nommo – delfíní žena, průvodkyně životní metamorfózou, facilitátorka zastřešující MYSTICKÝ TANEC v ČR (MYSTICAL DANCE®) a freediverka. Během svých workshopů i individuálních sezení čerpám i z výcviku ve vedení OSHO meditací a dle potřeby využívám široké škály metod a přístupů – mým hlavním nástrojem se stala terapeutická práce s dechem – Rebirthing Breathwork, u mysli se jedná zejména o koučink a práci s metaforou, u těla o  poznatky biodynamiky, aromaterapie, zapojení smyslů, fyzických cvičení a očistných technik, na úrovni duše provázených meditací či relaxací a práci s jemnohmotnou energií a intuicí. Velmi ráda pracuji také se zvukem a jeho vibrací – využívám například křišťálovou ladičku či pyramidu, mořský a delfíní buben, zvonkohry aj.


Hudebně nás čekají rozmanité žánry zahrnující moderní, tranzovní, spirituální a meditační hudbu, léčivé Solfeggio frekvence a jiné…vše za účelem vytvoření unikátního setu rytmů, které podpoří náš záměr a potěší naše bytí. Na cestě nás podpoří i blahodárné účinky vůní a esencí.

Dress code: pohodlné oblečení v oblíbených barvách a materiálech, ve kterém se cítíš ve svém živlu. Tančíme na boso.

Kapacita: pro vytvoření bezpečného prostoru pro individuální témata, hloubku i optimální dynamiku celého cyklu je maximální kapacita omezena. Cyklus je vytvořen s respektem k vysoké citlivosti žen, které mne často vyhledávají.


Co řekly o MYSTICKÉM TANCI jeho účastnice?

„Jak Adel na začátku setkání řekla..‘ bude to prožitkové’…. opravdu bylo! Jen slovy težce uchopitelný prožitek….Cesta do hloubi ženských mysterií“ — Nela D.


„Moc děkuji za tanec vody. Jsem moc vděčná, že jsem to mohla prožít právě s tebou, uchopila jsi to téma neskutečně citlivě, jemně a zároveň s dávkou naléhavosti. Přesně tak, jak to také cítím. Vložila jsi do toho sama sebe a toho si nesmírně cením. Věřím, že prostřednictvím tebe byla voda s námi – tedy anděl vody. Kéž se ti hezky daří, kéž tě anděl vody provází a chrání.“ — A n e ž k a  D u k á t o v á, Regresní terapie a konstruktivní dialog, Mystický tanec – Tanec 5 elementů – Voda


„Absolvovala jsem u Adel kurz tanec 5ti elementů, workshop i hodiny Mystického tance. Ač tanec nebyl pohyb jež bych v životě vyhledávala, tímto jsem nadšená a každá hodina je pro mne cestou k sobě, meditací, relaxací i neskutečně silným zážitkem. Díky!“ — Lucie Š.


Cena:

 3.000,- Kč za celý cyklus

700,- Kč za jednotlivou lekci

Pokud máš zájem o celý cyklus a chceš si nezávazně vyzkoušet 1. lekci, vyplň přihlášku na celý cyklus a uveď do poznámky „zkušební hodina“ – následně uhradíš 1. lekci a při pokračovaní doplatíš zbytek ceny cyklu.

Rezervace místa předem, platba na číslo účtu 670100-2210534421/6210, variabilní symbol = Tvé telefonní číslo. Místo je rezervováno připsáním platby na účet.

Mám chuť do toho jít

Tato událost se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy, nebo aktuálně není vypsaný konkrétní termín. Svou preferenci stačí uvést do poznámky níže.

Zpět na kalendář akcí