Co si budeme povídat, mateřství je největší rozvojová škola v životě ženy! Někdy připomíná idylku z romantického seriálu, jindy se promění v divokou jízdu na horské dráze a mezitím vším existuje 50+ nejrůznějších odstínů. A co víc, jejich změna může nastat během velmi krátkého okamžiku… 🙂

Ne vždy se podaří pomoci si sama, všechno zvládnout a vybalancovat.

Ne vždy se podaří najít v okruhu nejbližších naslouchající ucho, otevřenou náruč či pomocnou ruku, nehodnotící přijetí a hluboké pochopení.

A přesně to je jedním z důvodů, proč vzniká tento speciál 🙂


Jak se v mateřství pevně ukotvit, abych se příliš nevzdalovala od svého středu?
Jak načerpat energii během mnohdy omezeného času, který mám pro sebe k dispozici?
Jak být dobrou mámou a přitom nezapomínat na to, že jsem také manželka, partnerka, milenka…svobodná bytost, která má své vlastní potřeby a sny?


Ve třech částech tohoto podvečera budeme v důvěrném kruhu žen nacházet a prožívat odpovědi na své otázky, naplňovat své potřeby, dosycovat se.

Čeká nás povzbuzení pro JASNOU MYSL, VITÁLNÍ TĚLO i ŠŤASTNOU DUŠI:


1) Sdílení v kruhu – témata, o kterých se nemluví (a přitom tak moc potřebují ven)
2) Mystický tanec – téma bude potvrzeno
3) Meditace


Tento podvečer je bez účasti dětí (čas pro sebe je zkrátka potřebný, o tom žádná…), pro maminky nejmenších je možné využít pauzu v průběhu na kojení.


Příspěvek – výměna energie: 500 Kč, pro maminky samoživitelky 300 Kč

Datum a místo konání: úterý 14. ledna 17 – 20 hod., Meera Design Showroom a komunitní centrum, Na Záhonech 682/7, Praha 4

číslo účtu 670100-2210534421/6210, variabilní symbol = Tvé telefonní číslo. Tvé místo na workshopu Ti bude zarezervováno na základě vyplněného rezervačního formuláře a zaslané platby.


V případě, že se workshopu nebudeš moci z vážných důvodů zúčastnit, lze po dohodě převést kurzovné na jiný termín, případně vyčerpat za jiné služby, které poskytuji. Vždy je pro mne důležitá oboustranná spokojenost, lidský přístup a vzájemný respekt.

Těší se na vás Adel
Svobodná duše
a máma malé divošky Běličky

Mám chuť do toho jít

Tato událost se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy, nebo aktuálně není vypsaný konkrétní termín. Svou preferenci stačí uvést do poznámky níže.

Zpět na kalendář akcí