Po květnové výzvě NaDECHni se, Česko, do které se zapojilo více než 200 účastníků, vypisuji v online podobě svůj nejpopulárnější kurz. V listopadu 2020 se tohoto kurzu účastnilo více než 130 lidí a pozitivní ohlasy mne přivedly na myšlenku, že jej otevírám touto formou flexibilně pro všechny.
Jedná se o vlídnou, 11ti denní cestu, která Ti poskytne důležitou podporu v náročně době a pomůže Ti aplikovat principy zdravého dýchání v běžném životě. Zaměříme se na jednoduchost, praktičnost, a časovou nenáročnost – denně cca 15 minut, které projasní Tvůj den.

„Každý z nás si zaslouží svobodně dýchat, souhlasíš?“


Co získáš?

nahrávky živých vysílání i předtočených videí, příspěvky zahrnující klíčové informace a souvislosti pro zdraví, praktická dechová cvičení pro každý den

probuzení transformačního potenciálu dechu

prostor pro Tvé dotazy, individuální potřeby i sdílení v komunitě


Celý obsah včetně záznamů vysílání budeš mít k dispozici v přehledném dělení do Lekcí bez časového omezení. Jednotlivá cvičení můžeš absolvovat v čase a tempu, které Ti vyhovuje a dle potřeby si cvičení zopakovat a prohloubit svou praxi.


Je tato cesta pro Tebe?

Pokud máš pocit, že se potřebuješ zdravě nadechnout do života, uvítáš mentální i emocionální vzpruhu, uvolnění stresu a hodnotné využití svého času, jsi tady správně. Kurz je vhodný i pro jednotlivce, kteří řeší zdravotní obtíže spojené s dechem – například astma, alergie, chrápání aj.
Kurz není vhodný pro ty, co už všude byli, všechno ví a jsou zavření skutečnosti, že nás něco přesahuje a že vše nelze racionálně zdůvodnit.

Kdo Tě provede?

Jsem Adel Nommo Černá a od roku 2011 se věnuji vědomé práci s dechem.
Má cesta dechu začala freedivingem – nádechovým potápěním, během kterého jsem se naučila zadržet dech na 6 minut a potopit se do hloubky 60 metrů na 1 nádech. To hlavní však nebyly čísla, ale prohloubená schopnost vnímat své tělo, zažít změněné stavy vědomí, dopřát si vydatný mentální trénink a naučit se pracovat s emocemi, protože pod vodou zkrátka nic neschováš.
Aktuálně se primárně věnuji transformačním dechovým technikám a principům zdravého dýchání (Rebirthing Breathwork, Buteyko aj.)
Provedla jsem stovky lidí skupinovými workshopy i individuální dechovou terapií a zabývala jsem se nejrůznějšími metodami a technikami, které s dechem pracují…abych zjistila jednoduchou a podstatnou pravdu…a to, že dech je jen jeden.

Kromě terapeutické práce s dechem se díky koučovacímu výcviku věnuji také práci s nastavením mysli, dále i elementu vody, zvuku a celkově propojení všech smyslů. Pořádám workshopy Mystického tance, meditace, pracuji s esenciálními oleji a esencemi a podporuji jednotlivce i skupiny na cestě ke svobodě…třeba i na dobrodružných výpravách za delfíny.

 


NaDECHni se do života – 11 dní ke svobodě dechu

Kdy a kde?

Začít můžeš kdykoliv.

Obsah kurzu je k dispozici v uzavřené Facebook skupině v přehledném dělení do Lekcí. Jednotlivá cvičení můžeš absolvovat v čase a tempu, které Ti vyhovuje a dle potřeby si cvičení zopakovat a prohloubit svou praxi.


Jak se přihlásit?

Stačí odeslat rezervační formulář níže, na základě kterého Ti do 1-2 dní zašlu přístup do skupiny, ve které je kompletní obsah.

Pro jistotu si zkontroluj složky Promo akce/Reklama/nevyžádané, zpráva se tam občas zatoulá.


Za kolik?

Příspěvek za účast je formou platby NARUBY a je založen na důvěře.

Nejdříve se účastníš a poté se rozhodneš, zda a kolik chceš přispět. Věřím v hodnotu své práce i rovnováhu přijímání a dávání – to vše Ti nabízím s otevřenou náručí jako součást své služby.

Rozmezí příspěvku je mezi 450 až 1.800,- Kč v několika variantách se zajímavými bonusy.

Pokud budeš mít pocit, že Ti kurz nic nepřinesl nebo si jej z vážných důvodů nemůžeš dovolit ani za symbolický příspěvek, je pro Tebe ZDARMA. V takovém případě uvítám, když se mi ozveš – zajímá mne Tvá zpětná vazba a výměnu energie je při troše kreativity možné podpořit i jinými způsoby, než finančně.


Odesláním registračního formuláře níže vyjadřuješ souhlas se Zpracováním osobních údajů.

Dáváš také svolení k zasílání mo(u)drého občasníku, který Ti ve schránce přistane 1-2x měsíčně a z jehož odběru se můžeš kdykoliv odhlásit.

Těším se na Tebe
a děkuji Ti za podporu mé práce.

Adel Nommo

Mám chuť do toho jít

Tato událost se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy, nebo aktuálně není vypsaný konkrétní termín. Svou preferenci stačí uvést do poznámky níže.

Zpět na kalendář akcí