Cítíš, že je čas dopřát si wellness nejen pro své tělo, ale i pro mysl a duši, to vše ve snovém a inspirativním prostředí s láskyplnou péčí i zázemím?

Potřebuješ si vydechnout, umožnit si zpomalení i vědomé zastavení a aktivaci svých zdrojů – oceánu energie, v komorním kruhu žen, které plují na stejné vlně?

Přeješ si obnovit hluboké spojení s posvátným prostorem vnitřního ztišení a klidu, který je vstupní branou pro souznění s Tvou esencí a voláním duše?

Letos v únoru přiletím poprvé ze slunečné Madeiry na týden do Čech, otevírá se tedy úžasná možnost k se-tkání a společnému bytí!


Srdečně Tě zvu na dobro-družnou cestu v podobě jednodenního synchronizačního workshopu, během kterého se:
– budeme sdílet v důvěrném a bezpečném kruhu, který otevírá prostor pro vzájemnou podporu, léčení a inspiraci
– v pohybu a tanci spojíme s elementy, pročistíme svá těla a jemně protřeseme každou svou nejmenší částečkou tak, aby zapadla zpět na své správné místo
– ve vyhřátém bazénu spojíme s dary vody uvnitř i venku, s podporou delfíních průvodců i oceánem energie v nás
– prodýcháme do svého nitra a ze zvukové lázně s křišťálovou pyramidou, mořským bubnem či delfíní ladičkou vstoupíme do prostoru vnitřního klidu a ticha, ve kterém je spojení se zářivou esencí přirozeností a hlas duše zaznívá v jasnosti i pevné vlídnosti
V našem záměru nás podpoří i jemnohmotné mořské esence a nádherné oceánské karty.

Pokud budeš mít chuť, dopřeješ si v sobotní podvečer také následný wellness s bazénem, vířivkou a saunou, v případě zájmu je možné zajistit i přespání (napiš si o detailní info)


Už tušíš, k čemu Tě Tvá perla duše volá?


Já vím jen to, že tahle akce bude skvělá…

Lektorka: Adel Nommo, www.delfinizena.cz

Cena: „early dolphin“ 🙂 při registraci a platbě zálohy do 8/2 2.300,- Kč, dále 2.700,- Kč

Strava: doporučuji dovolit si den, kdy nemusíš vařit ani chystat doma a jíst z krabičky – místo toho je možné dopřát si výborné vegetariánské občerstvení s lokálními produkty od paní domu Martiny, a to za 400,- Kč na celý den včetně pitného režimu.

Místo a čas konání: od 9,30 (sraz v 9) do 18 hodin s možností wellness od 18 do 20, Čakovice poblíž Týnce nad Sázavou (bude i možnost spolujízdy), v nádherném soukromém prostředí mé spřízněné duše Martiny Jůzové, které je obklopené přírodou, s luxusními venkovními i vnitřními prostory, bazénem, wellness, krbem i přítomností koní, bengálských koček, psů a dalších mazlíčků

Kapacita: 9 míst


Jak se přihlásit?

Místo je rezervováno vyplněním rezervačního formuláře níže a uhrazením zálohy ve výši 50% – tj. 1.150,-/1.350,- Kč, doplatek je splatný nejpozději 2 týdny před začátkem.

Číslo účtu 670100-2210534421/6210, variabilní symbol = Tvé telefonní číslo.

Storno podmínky:

Zrušení méně než 2 týdny před začátkem akce ve výši uhrazené zálohy, méně než týden před začátkem akce 100% z ceny, vždy je možné najít za sebe náhradnici či se dle okolností domluvit individuálně

Mám chuť do toho jít

Tato událost se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy, nebo aktuálně není vypsaný konkrétní termín. Svou preferenci stačí uvést do poznámky níže.

Zpět na kalendář akcí