„PROČ SE SNAŽIT POPSAT LÁSKU, KDYŽ PROŽITEK ŘEKNE VÍC, NEŽ TISÍCE SLOV?“

Téma této dechové meditace se ohlásilo již před nějakou dobou…a termín snad ani nemůže být jiný.

Jako jednotlivci i společnost se nacházíme v přelomové době. Jsme neúprosně vyzývani k hluboké očistě, ke změně uvažování směrem k udržitelnosti, k opuštění nefunkčních systémů, vzorců a nastavení…ke kontaktu se svým tělěm…k činům vedeným srdcem.


Srdečně Tě zvu k léčivému spojení s krajinou Tvého srdce, ke vstupu do Brány bezpodmínečné lásky, která jednoduše Je. Když je srdce očištěné, stane se nekonečným světlem, prozáří každou temnotu. Tato energie je podstatou každého z nás…a není to jindy než právě teď, kdy je na čase si vzpomenout…

Prostředníkem na této cestě nám bude moudrý a milující Dech, kompasem čistý záměr srdcí, jejichž síla se nesčítá, ale násobí.


DECHOVOU MEDITACÍ TĚ PROVEDE:

Adel Nommo
Jsem Adel Nommo Černá a od roku 2011 se věnuji vědomé práci s Dechem, Mystickému tanci a spojení s elementy Vody a Zvuku.
Lidé si občas myslí, že učím lidi různá dechová cvičení, tančím jako víla, potápím se jako mořská panna a míchám kouzelné lektvary.
Srdcem toho, čemu se věnuji je však pomáhat lidem nadechnout se do života, svobodně tančit v rytmu odvahy a nořit se do hlubin duše, kde se otevírají ztracené pokladnice pradávné moudrosti.
Má cesta dechu začala freedivingem – nádechovým potápěním, během kterého jsem se naučila zadržet dech na 6 minut a potopit se do hloubky 60 metrů na 1 nádech. To hlavní však nebyla čísla, ale prohloubená schopnost vnímat své tělo, zažít změněné stavy vědomí, dopřát si vydatný mentální trénink a naučit se pracovat s emocemi, protože pod vodou zkrátka nic neschováš.
Při své práci využívám transformační dechové techniky (zejména Rebirthing Breathwork) i principy zdravého dýchání. (Buteyko aj.)
Studovala jsem u předních světových učitelů a provedla stovky lidí skupinovými workshopy i individuální dechovou terapií. Zabývala jsem se nejrůznějšími metodami a technikami, které s dechem pracují…abych zjistila jednoduchou a podstatnou pravdu…a to, že dech je jen jeden.

JAK SE SPOJÍME A JAKÁ JE CENA?

Sejdeme se na Zoomu, příspěvek za účast je formou platby NARUBY a je založen na důvěře. Nejdříve se účastníš a poté se rozhodneš, zda a kolik chceš přispět

*** ROZMEZÍ 200 – 400 Kč ***

Věřím v hodnotu své práce i rovnováhu přijímání a dávání – to vše Ti nabízím s otevřenou náručí.

Pokud budeš mít pocit, že Ti meditace nic nepřinesla a nebo si nemůžeš dovolit zaslat finanční příspěvek, je pro Tebe ZDARMA.

Pro účastníky NaDECHni se do života ONLINE, kteří podpořili realizaci kurzu alespoň symbolickým finančním příspěvkem, je tato meditace DÁREK ode mne pod stromeček.


JAK SE PŘIHLÁSIT?

ONLINE DECHOVÁ MEDITACE – BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA

12/12/2020 19,30 – 20,30 HOD.

K účasti je třeba předchozí registrace – formulář nalezneš níže –  na základě jeho vyplnění a odeslání Ti v den konání akce zašlu přístupové údaje na náš skupinový Zoom meeting – je to zcela jednoduché a je možné se připojit z telefonu i z počítače.

Těším se na Tebe!

 

Mám chuť do toho jít

Tato událost se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy, nebo aktuálně není vypsaný konkrétní termín. Svou preferenci stačí uvést do poznámky níže.

Zpět na kalendář akcí