“Fénixi,
Ty, který víš a znáš,
když z popela v síle zas povstáváš.
Pomoz mi zažehnout ohnivá křídla,
už cítím, jak brána se otevírá.
Je čas přeměnit svůj vnitřní svět,
čeká nás mohutný pád…
i vzlet…”

Téma této dechové meditace se ohlásilo již před nějakou dobou…a termín snad ani nemůže být jiný.

Jako jednotlivci i společnost se nacházíme v přelomové době. Jsme neúprosně vyzývani k hluboké očistě, ke změně uvažování směrem k udržitelnosti, k opuštění nefunkčních systémů, vzorců a nastavení…ke kontaktu se svým tělěm…k činům vedeným srdcem.


Srdečně Tě zvu ke spojení s Fénixem, pradávným průvodcem a pomocníkem, který v těchto dnech opět ožívá…
Tentokráte nás čeká dynamičtější dechová praxe, která se ponese v duchu energie odvahy, aktivace osobního potenciálu a rozhodnutí o vstupu do tvořivosti, s přijetím zodpovědnosti za vlastní život…i smrt toho, co je neudržitelné.

KDO TĚ MEDITACÍ PROVEDE?


Jsem Adel Nommo Černá a od roku 2011 se věnuji vědomé práci s dechem.

Má cesta dechu začala freedivingem – nádechovým potápěním, během kterého jsem se naučila zadržet dech na 6 minut a potopit se do hloubky 60 metrů na 1 nádech. To hlavní však nebyly čísla, ale prohloubená schopnost vnímat své tělo, zažít změněné stavy vědomí, dopřát si vydatný mentální trénink a naučit se pracovat s emocemi, protože pod vodou zkrátka nic neschováš.
Aktuálně se primárně věnuji transformačním dechovým technikám a principům zdravého dýchání (Rebirthing Breathwork, Buteyko aj.)
Provedla jsem stovky lidí skupinovými workshopy i individuální dechovou terapií a zabývala jsem se nejrůznějšími metodami a technikami, které s dechem pracují…abych zjistila jednoduchou a podstatnou pravdu…a to, že dech je jen jeden.
Kromě terapeutické práce s dechem se díky koučovacímu výcviku věnuji také práci s nastavením mysli, dále i elementu vody, zvuku a celkově propojení všech smyslů. Pořádám workshopy Mystického tance, meditace, pracuji s esenciálními oleji a esencemi a podporuji jednotlivce i skupiny na cestě ke svobodě…třeba i na dobrodružných výpravách za delfíny.

ONLINE DECHOVÁ MEDITACE – NA KŘÍDLECH FÉNIXE

KDY A KDE?

Sejdeme se na Zoomu, k účasti je třeba předchozí registrace níže – na základě odeslaného formuláře Ti zašlu přístupové údaje na náš skupinový Zoom meeting – je to zcela jednoduché a je možné se připojit z telefonu i z počítače.

Tato meditace je také součástí online kurzu NaDECHni se do života – 11 dní ke svobodě dechu, který probíhá od 9.11. do 19.11. a můžeš se na něj nezávazně přihlásit. Stačí do poznámky napsat „nadechni se do života“ a já Ti zašlu přístup do skupiny. Jedná se o 15 minut denně věnovaných vědomému dechu a jeho úžasnému potenciálu.


ZA KOLIK?

Příspěvek za účast je formou platby NARUBY. Pokud pro Tebe bude naše společná praxe přínosná, rozhodneš se po jejím absolvování dle svého uvážení z několika variant příspěvků a bonusů. Odkaz na příspěvkovou stránku Ti zašlu po skončení meditace.

Pokud Ti meditace nic nepřinese nebo si ji zkrátka nemůžeš z vážných důvodů dovolit, je pro Tebe ZDARMA. Důvěřuji Ti.


Odesláním registračního formuláře níže vyjadřuješ souhlas se Zpracováním osobních údajů.

Těším se na Tebe
a děkuji Ti za podporu mé práce.

Adel Nommo

Ilustrační foto: Pixabay.com

Mám chuť do toho jít

Tato událost se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy, nebo aktuálně není vypsaný konkrétní termín. Svou preferenci stačí uvést do poznámky níže.

Zpět na kalendář akcí