„MYSL JE PROSTĚ OBČAS MOC UKECANÁ…“

Je důležité umět vědomě pracovat se svou myslí. To zahrnuje práci s pozorností a způsob, jakým přemýšlíme. Co je ale neméně důležité? No přece umět nemyslet!
Dnešní doba je bláznivá. Ze všech stran se na nás valí ohromné množství informací, podnětů a názorů, které naše mysl okamžitě vyhodnocuje, následně spouští emoce a činy, které jsou jejich zabarvením ovlivněny. Rozbíhá se velkolepý kolotoč, který je těžké zastavit.
Když se nějakým zázrakem stane, že je podnětů málo, mysl si je ráda vytvoří. Vítej, právě začíná prodloužená jízda!
Ve výsledku si někdy připadáme jako křeček v kolečku, pasažér v rychlíku, vesmírný králík a nebo…doplň si sám(a)… 🙂

Srdečně Tě zvu na blahodárnou online meditaci ZTIŠENÍ MYSLI.
Tato meditace je balzámem pro dnešní dobu. Způsobem, jak se znovu-propojit se svou esencí. Prostorem, který je jen Tvůj.
Abychom vstoupili do úžasného potenciálu, který je základem pro klid i tvoření, spojíme se prostřednictvím klíčů přítomosti s chrámem svého těla.
Cesta se odehraje na vlně vlastního dechu, se kterým budeme vědomě pracovat, využijeme však i řadu dalších principů – například poznatky neurověd, práci se zvukem či meditační techniky.
To, co Ti bude fungovat, si budeš moci přenést do své každodennosti.

KDO TĚ MEDITACÍ PROVEDE?


Adel Nommo Černá

Práci s dechem se aktivně věnuji od roku 2011, kdy jsem začala objevovat kouzla freedivingu – nádechového potápění.

„Jsem Voda. Cítím, že máme mimořádné spojení. A tak vám s radostí přináším možnost, jak vztah s Vodou (a tedy sami se sebou) prohloubit.“

„Jsem Delfín. Mým záměrem je šířit sílu hravosti a bezpodmínečné lásky, dávat pocit radosti, smích a potěšení, ovšem také soucit s bolestí svou i druhých. Prohlubuji sílu léčení a transformace dechem, vodou, láskou, radostí a meditací.“

Jsem Nommo.

Průvodkyně celostního rozvoje, facilitátorka zastřešující MYSTICKÝ TANEC v ČR (MYSTICAL DANCE®) a jako jedna z mála žen jsem také složila instruktorkou zkoušku ve freedivingu u mezinárodně uznávané společnosti Apnea Academy. Během svých workshopů i individuálních sezení čerpám i z výcviku ve vedení OSHO meditací a dle potřeby využívám široké škály metod a přístupů – mým hlavním nástrojem se stala terapeutická práce s dechem – Rebirthing Breathwork, u mysli se jedná zejména o koučink a práci s metaforou, u těla o poznatky biodynamiky, aromaterapie, zapojení smyslů, fyzických cvičení a očistných technik, na úrovni duše provázených meditací či relaxací a práci s jemnohmotnou energií a intuicí.


ZA KOLIK?

Platba za tuto meditaci je tzv. NARUBY. Pokud pro Tebe bude přínosná, rozhodneš se po jejím absolvování dle svého uvážení z následujících variant příspěvků a bonusů. Odkaz na příspěvkovou stránku Ti zašlu po skončení meditace.

* 150 Kč *

symbolický příspěvek

** 300 Kč **

bylo to skvělé a přeji si mít záznam meditace

*** 500 Kč ***

cítím nadšení, přeji si mít k dispozici záznam meditace a dopřeji si i voňavou esenci

Pokud Ti meditace nic nepřinese nebo si ji zkrátka nemůžeš dovolit, je pro Tebe ZDARMA. Důvěřuji Ti.

Pro účastníky online verze DETOX WEEKU je záznam této meditace zahrnut v ceně balíčku.


KDY A KDE?

v pondělí 12/10 od 19,30 do 20,30 hodin na Facebook Live. Ke své účasti se prosím registruj níže – Děkuji.

Mám chuť do toho jít

Tato událost se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy, nebo aktuálně není vypsaný konkrétní termín. Svou preferenci stačí uvést do poznámky níže.

Zpět na kalendář akcí