“Bez dechu nejste živí. Dech a život jsou synonyma. Dýchání je zdrojem života a život je s ním hluboce spjat. Jedno slovo pro oboje… elán a bytí na živu. Tvůj život je tvůj dech”— Osho


Jako jednotlivci i společnost se nacházíme v přelomové době. Jsme neúprosně vyzývani k hluboké očistě, ke změně uvažování směrem k udržitelnosti, k opuštění nefunkčních systémů, vzorců a nastavení…ke kontaktu se svým tělěm…k činům vedeným srdcem.


Srdečně Tě zvu k pravidelnému léčivému spojení s krajinou Tvého těla, mysli i duše, ke vstupu do Brány, na dobro-družnou cestu do nitra, kde zázraky jsou přirozeností.
Provázené dechové meditace se mnou jsou hluboukou a vyživující příležitostí ke zpomalení, zastavení se,  odložení těžkých emocí, projasnění mysli a nakonec i nový, svěží nádech do života.

Prostředníkem k těmto prožitkům nám je moudrý a milující Dech, kompasem čistý záměr srdcí, jejichž síla se nesčítá, ale násobí.

Dle potřeby zapojíme také pohyb, zvuk či tanec…vše se odvíjí od plné přítomnosti a potenciálu, který prostor tady a teď obnáší.


Průvodkyně:

Adel Nommo

Jsem Adel Nommo Černá a od roku 2011 se věnuji vědomé práci s dechem. Má cesta dechu začala freedivingem – nádechovým potápěním, během kterého jsem se naučila zadržet dech na 6 minut a potopit se do hloubky 60 metrů na 1 nádech. To hlavní však nebyly čísla, ale prohloubená schopnost vnímat své tělo, zažít změněné stavy vědomí, dopřát si vydatný mentální trénink a naučit se pracovat s emocemi, protože pod vodou zkrátka nic neschováš. Aktuálně se primárně věnuji transformačním dechovým technikám a principům zdravého dýchání (Rebirthing Breathwork, Buteyko aj.) Provedla jsem stovky lidí skupinovými workshopy i individuální dechovou terapií a zabývala jsem se nejrůznějšími metodami a technikami, které s dechem pracují…abych zjistila jednoduchou a podstatnou pravdu…a to, že dech je jen Jeden.

Kromě terapeutické práce s dechem se díky koučovacímu výcviku věnuji také práci s nastavením mysli, dále i elementu vody, zvuku a celkově propojení všech smyslů. Pořádám workshopy Mystického tance, meditace, pracuji s esenciálními oleji a esencemi a podporuji jednotlivce i skupiny na cestě ke svobodě…třeba i na dobrodružných výpravách za delfíny.


Jak se spojíme?

Sejdeme se na Zoomu – přihlášení je možné z počítače i z telefonu, stačí mít nainstalovanou jednoduchou aplikaci.

Jaká je cena?

Příspěvek za účast je formou platby NARUBY a je založen na důvěře.

Nejdříve se účastníš a poté se rozhodneš, zda a kolik chceš přispět. Věřím v hodnotu své práce i rovnováhu přijímání a dávání – to vše Ti nabízím s otevřenou náručí jako součást své služby.

Rozmezí příspěvku je mezi 150 až 500,- Kč v několika variantách se zajímavými bonusy.

Pokud budeš mít pocit, že Ti meditace nic nepřinesla nebo si jí z vážných důvodů nemůžeš dovolit ani za symbolický příspěvek, je pro Tebe ZDARMA. V takovém případě uvítám, když se mi ozveš – zajímá mne Tvá zpětná vazba a výměnu energie je při troše kreativity možné podpořit i jinými způsoby, než finančně.


Jaká jsou aktuání témata jednotlivých měsíců a jak se přihlásit?

Online dechová meditace

pondělky od 19,30 hodin, doba trvání cca 75 minut.

22.2. (P)ozdravení a úcta k tělu

víš o tom, kolik toho pro Tebe Tvé tělo dělá každou minutu, každou vteřinu? Jak často si se svým tělem povídáš, jak často jej vědomě (p)ozdravíš? Prvním krokem je pozornost, katalyzátorem je láska, akcelerátorem uvolnění. Nadechneme společně světlo do každé buňky těla i do prostoru přesahujícího fyzické tělo. Jaká brána se otevře tentokrát?

K účasti je třeba předchozí registrace – formulář nalezneš níže –  na základě jeho vyplnění a odeslání Ti do e-mailu obratem dorazí přístupové údaje na náš skupinový Zoom meeting.

Těším se, že se společně nadechneme do života.

Mám chuť do toho jít

Tato událost se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy, nebo aktuálně není vypsaný konkrétní termín. Svou preferenci stačí uvést do poznámky níže.

Zpět na kalendář akcí