„DECH JE ZRCADLEM ŽIVOTA. JAK DÝCHÁŠ, TAK ŽIJEŠ.“

Už Tě někdy napadlo, že mezi dýcháním a tématem bohatství, neboli hojnosti ve Tvém životě existuje úzké propojení?

Že díky vědomé práci s dechem můžeš jedno-duše zjistit, jaká je Tvá osobní (ne)rovnováha přijímání a dávání?

Dech je vstupní branou k nastavení Tvého energetického pole na té nejjemnější úrovni.

Máš chuť se vyladit a otevřít novým rozměrům bohatství v jeho kráse a pestrosti?


Srdečně Tě zvu na online dechovou meditaci BOHATSTVÍ DECHU, HOJNOST ŽIVOTA.

Před samotným začátkem meditace si povíme, jakým způsobem se v dechu zrcadlí naše nejhlubší přesvědčení, důvěra v život a i rovnováha mezi přijímáním a dáváním. V meditační části již s dechem budeme aktivně (a někdy taky pasivně 🙂 ) pracovat a vydáme se společně na dobro-družnou cestu do vlastních hlubin. Nahlédneme také na iluze, které jsme nevědomě převzali a dáme si svolení začít žít podle nových, zdravějších principů.

Ve vnitřní práci nás kromě dechu podpoří i vědomí vody v těle, jemný pohyb a zvuk.


KDO TĚ MEDITACÍ PROVEDE?


Adel Nommo Černá

Práci s dechem se aktivně věnuji od roku 2011, kdy jsem začala objevovat kouzla freedivingu – nádechového potápění.

„Jsem Voda. Cítím, že máme mimořádné spojení. A tak vám s radostí přináším možnost, jak vztah s Vodou (a tedy sami se sebou) prohloubit.“

„Jsem Delfín. Mým záměrem je šířit sílu hravosti a bezpodmínečné lásky, dávat pocit radosti, smích a potěšení, ovšem také soucit s bolestí svou i druhých. Prohlubuji sílu léčení a transformace dechem, vodou, láskou, radostí a meditací.“

Jsem Nommo.

Průvodkyně celostního rozvoje, facilitátorka zastřešující MYSTICKÝ TANEC v ČR (MYSTICAL DANCE®) a jako jedna z mála žen jsem také složila instruktorkou zkoušku ve freedivingu u mezinárodně uznávané společnosti Apnea Academy. Během svých workshopů i individuálních sezení čerpám i z výcviku ve vedení OSHO meditací a dle potřeby využívám široké škály metod a přístupů – mým hlavním nástrojem se stala terapeutická práce s dechem – Rebirthing Breathwork, u mysli se jedná zejména o koučink a práci s metaforou, u těla o poznatky biodynamiky, aromaterapie, zapojení smyslů, fyzických cvičení a očistných technik, na úrovni duše provázených meditací či relaxací a práci s jemnohmotnou energií a intuicí.


ZA KOLIK?

Platba za tuto meditaci je tzv. NARUBY. Pokud pro Tebe bude přínosná, rozhodneš se po jejím absolvování dle svého uvážení z následujících variant příspěvků a bonusů. Odkaz na příspěvkovou stránku Ti zašlu po skončení meditace.

* 150 Kč *

symbolický příspěvek

** 300 Kč **

bylo to skvělé a přeji si mít záznam meditace

*** 500 Kč ***

cítím nadšení, přeji si mít k dispozici záznam meditace a dopřeji si i voňavou delfíní esenci Modré Slunce

Pokud Ti meditace nic nepřinese nebo si ji opravdu z vážných důvodů nemůžeš dovolit, je pro Tebe ZDARMA. Důvěřuji Ti.


KDY A KDE?

v pondělí 17/8 od 19,30 do 20,30 hodin

Setkáme se online na ZOOMU. Vstupní údaje k přihlášení Ti zašlu na základě vyplněného registračního formuláře níže. Své místo si prosím zarezervuj předem. Děkuji Ti a těším se.


 

 

Mám chuť do toho jít

Tato událost se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy, nebo aktuálně není vypsaný konkrétní termín. Svou preferenci stačí uvést do poznámky níže.

Zpět na kalendář akcí