Srdečně vás zveme k výjimečné příležitosti – otevřenému večernímu setkání s Katiou Boustani a Sifisem A.K. Pagkalinisem.


Katia je jedním ze 6 Master Rebirthing trenérů na světě jmenovaných zakladatelem Rebirthing Breathwork – Leonardem Orrem a v rámci své osobní návštěvy Čech a Slovenska s námi bude sdílet své poznatky a zkušenosti, které nasbírala během více než 20 let praxe v oblasti uzdravování prostřednictvím dechu a práce s myslí.

Sifis se kromě práce s dechem věnuje i výuce Tantra jógy a do hloubky se zaměřuje na oblast partnerských vztahů a intimity.

Z domovských řad se můžete těšit na sdílení zkušeností Kataríny Čížkové a Adel Černé. Obě se v současnosti aktivně věnují práci s dechem a i přestože mají bohaté zkušenosti s jinými přístupy a metodami, setkání s Rebirthingem považují za jeden ze zásadních okamžiků ve svých osobních i profesních životech.


Záměrem tohoto večera je nabídnout hodnotné vhledy a inspiraci z rozsáhlé pokladnice moudrosti zúčastněných lektorů + praktické výstupy v podobě cvičení, které vás podpoří v každodenním životě a harmonizaci vlastní energie.


Večer bude probíhat v angličtině s překladem do češtiny/slovenštiny.

Na místě bude i možnost zakoupit za zvýhodněnou cenu obsáhlou knihu od Fanny Van Laere a Leonarda Orra v angličtině – Manual for Rebirthers.


Kdy: středa 5. prosince, 18:00 – 21:00 hod

Kde: Studio K3 Praha, Karlovo náměstí 3, Praha 2


Vstupné: při registraci předem 400,- Kč, 500 Kč na místě


Těšíme se na viděnou,

Katia Boustani, Global Breathing Awareness founder, expert in Spiritual Psychology, a Rebirthing Breath Master and Master Breathwork Trainer

www.globalbreathingawareness.com

Sifis A.K. Pagkalinis, Breathing Coach, Tantra Yoga Teacher

www.globalbreathingawareness.com/team/joseph-pagkalinis

Katarína Čížková

Adel Černá  www.svobodnaduse.cz

Mám chuť do toho jít

Tato událost se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy, nebo aktuálně není vypsaný konkrétní termín. Svou preferenci stačí uvést do poznámky níže.

Zpět na kalendář akcí