Přijměte srdečné pozvání na další otevřené večerní setkání s tématikou Dechu a jeho léčivého a transformačního potenciálu.

Záměrem tohoto večera je nejen nabídnout rozšíření vědomostí prostřednictvím hodnotných vhledů a nové inspirace, ale také samotnou praxi v podobě jedno-duchých a účinných cvičení, které vás podpoří v každodenním životě a harmonizaci vlastní energie.


Abychom docílili celistvosti v prožívání, čekají nás 3 hlavní pilíře, o které se budeme na cestě k životnímu mistrovství opírat:

– MYSL
– TĚLO
– DECH


Setkání je vhodné pro zájemce, kteří by se rádi dozvěděli více o Rebirthing Breathwork – znovuzrození pomocí dechu i pro ty, kteří mají s touto či jinou dechovou technikou již zkušenosti a rádi by si rozšířili obzory a prohloubili svou praxi.

Na místě bude možnost zakoupit za zvýhodněnou cenu obsáhlou knihu od Fanny Van Laere a Leonarda Orra v angličtině – Manual for Rebirthers.


OTEVŘENÉ VEČERNÍ SETKÁNÍ – REBIRTHING – MISTROVSTVÍ DECHU A MYSLI

KDY: pondělí 28. ledna, 18:00 – 21:00 hod

KDE: Studio K3 Praha, Karlovo náměstí 3, Praha 2


VSTUPNÉ

při registraci předem 400,- Kč, 500 Kč na místě bez registrace


Těšíme se na Vás

Adel Černá
Svobodná duše

Katarína Čížková

Mám chuť do toho jít

Tato událost se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy, nebo aktuálně není vypsaný konkrétní termín. Svou preferenci stačí uvést do poznámky níže.

Zpět na kalendář akcí