~

Existuje hlas, který jde za slova.

Hlas, který je jemný a přesto má velkou sílu.

Je všude uvnitř Tebe a současně i okolo.

Hlas, který je nekonečně moudrý a ví, že každá otázka v sobě zahrnuje i odpověď.

Když ve svém životě stojíš na rozcestí, dodá Ti jasnost a klid.

Dovolíš si jej zaslechnout, důvěřovat mu a s odvahou jej následovat?

~

Vydej se s námi na cestu. Jakkoliv se může zdát daleká, nedovede Tě nikam jinam, než zpátky k sobě.

Srdečně Tě zveme na odyseu duše, na transformační soul retreat s tématem Šepot duše.

Vezmeš svou duši na dovolenou?

Adel & Pavel


Proč Soul Retreat?

Nejdříve prakticky.

Možná už Tě nebaví před každou dovolenou trávit hodiny drahocenného času vyhledáváním na internetu, ve skupinách, pátrat a ve finále stejně nemít jistotu, zda bude vše v pořádku. Stejně tak nejspíš nejsi typ, který by vyhledával zájezdy cestovních kanceláří a šňůry turistů s předem daným itinerářem…a nebo se snad chystáš poprvé vyrazit na vlastní triko, sbíráš odvahu a přijde Ti vhod pečující podpora?

Pokud sníš o nezapomenutelné cestě, která má přesah a kde o Tebe bude postaráno, o setkání se sebou, svým vnitřním dobro-druhem a zároveň i s partou podobně naladěných lidí, nemusíš už hledat dál…

Soul Retreat je náš oblíbený koncept, který propojuje poznávání vnitřního a vnějšího. Díky tomu, že na Madeiře sami žijeme, zavedeme Tě i na místa, která zůstávají běžným návštěvníkům ostrova obvykle skrytá. Stále objevujeme, zkoušíme a prověřujeme.

Představ si, že:

~ se spojuješ s kořeny prastarého mystického vavřínového háje Fanal Forest

~ se koupeš v oceánu, lávových jezírcích i lagunách

~ vyrazíš na výlet rychločlunem za delfíny a velrybami

~ prožiješ rituál pouštění u křišťálových vodopádů

~ necháš sebou prostoupit zvuk šamanského bubnu v horách

~ spojíš se s transformační silou svého dechu

~ sleduješ západy i východ slunce, hvězdnou oblohu

~ chodíš na soul walks po jiskřivých levádách a divokých útesech, cítíš vítr ve vlasech

~ zažiješ léčivou podporu a sdílení moudrosti v kruhu

~ dopřeješ si prostor pro sebe a spojení s hlasem své duše

~ tohle je jednoduše o Tobě a pro Tebe

Na magické Madeiře, perle Atlantiku:

~ rozvoj probíhá přirozeně a nenuceně, s podporou živlů a přírody, na nádherných místech, která se dotknou srdce

~ zažiješ synchronicity a AHA momenty, spojíš se se svojí podstatou, otevřeš se životu a svému vlastnímu potenciálu

~ zavnímáš péči, laskavost, pravdivost a sounáležitost

 ~ ochutnáš plnými dušky spolupráci yin~yang a s naším provázením i silou celé skupiny načerpáš hlubokou inspiraci pro další životní období

~ najdeš místo, kde ucítíš tep matky…

Slyšíš volání?

Daruj si svou vlastní přítomnost, prostor pro si oddych i nový nádech do života!


Co ještě si společně dopřejeme?

jasnost záměru, sdílecí kruhy (council), koučovací přístup a mentoring, vedené meditace – to vše k propojení hlavy a srdce

práci s dynamikou, potřebami i potenciálem celé skupiny

prostor pro pomalost a ztišení, respekt k individuálním potřebám, pevnou vlídnost s důrazem na vnímání “tady a teď”

propojení s moudrostí Mystéria prostřednictvím šamanských technik

prostor pro Tvá individuální témata a aktuálními výzvy

velmi komfortní a příjemné ubytování, výborné jídlo a pití s objevováním místních specialit

péči nejen v rámci cesty, ale i během procesu příprav a integrace – čeká nás nalaďovací call, kde se jako skupina sejdeme ještě před cestou a zároveň vytvoříme prostor i pro průběžný kontakt a  follow up po návratu


Kolik nás bude?

Abychom mohli jít do potřebné hloubky a současně zachovali komorní prostředí a možnost ponoru do individuálních témat, nastavili jsme kapacitu retreatu na 8 osob. (2 MÍSTA OBSAZENA)

Cesta je vhodná pro jednotlivce, páry, pracovní týmy i spřízněné duše – důležité je cítit rezonanci s tématem retreatu a jeho energií.


Termíny 2024: 

Sobota 2. – sobota 9.3. ~ ŠEPOT DUŠE

Listopad – bude potvrzeno

Zaujalo Tě téma, ale nevyhovuje Ti termín?

Není nic jednoduššího, než domluvit si s námi individuální retreat, který uzpůsobíme na míru společným potřebám a možnostem. V případě zájmu vyplň registrační formulář a do poznámky uveď “individuální retreat”.


Tvoji průvodci:

Jsme manželé, partneři, rodiče i průvodci. Lidé, kteří se rozhodli poslechnout volání své duše a následovat svůj sen. Když jsme na Madeiru v roce 2022 přilétli na měsíc poprvé, zamilovali jsme se. Tak moc, že jsme se v prosinci 2022 přestěhovali i s naší malou divoškou Běličkou a kocourem Jarýsem. Nyní tu společně žijeme, s láskou tvoříme Odyseu duše a podporujeme lidi, jako jsi Ty, na jejich jedinečné životní cestě.

Adel Nommo Černá

Lidé mi říkají také delfíní žena, Ama nebo mořská šamanka.

Jsem průvodkyně do hlubin duše, facilitátorka Crystalline Breathwork a Mystical Dance®, freediving instruktorka a milovnice moudrosti oceánu.

Pomáhám lidem žít svůj sen (nejen) o plavání s divokými delfíny, oživit svou vodní podstatu, nadechnout se do života, tančit v rytmu srdce a rozzářit perlu své duše.

Mám 23 let praxe v oblasti rozvoje a vedení lidí, z toho 12 let v HR mezinárodních společností a od roku 2013 na volné noze, kdy se plně věnuji individuální transformační péči, tvorbě autorských workshopů, online kurzů a soul retreatů v Čechách i zahraničí.

Vytvářím bezpečné pole láskyplného přijetí, ve kterém uvolníš emoční napětí a stres, uzdravíš dávná zranění, projasníš (s)mysl a spojíš se s hlubokým vnitřním klidem a radostí.

Společně s dechem, krystalickými vodami, zvukem a jemným pohybem se s vyšší podporou vydáme na dobrodružnou cestu k Tvým jedinečným darům, osobní síle a životu v odvaze a svobodě.

Baví mě otevírat bránu znovuzrození, užívat si zázraků každodennosti, prožívat bohatství jednoduchosti…a své poklady sdílet se světem.

Ať už máš v oblasti práce na sobě mnohé za sebou, jsi zkušeným průvodcem a nebo prostě slyšíš volání k setkání, jsem tady pro Tebe.


Pavel Milan Černý

Jsem průvodce vnitřní a vnější divočinou. Transformační kouč & mentor. Manžel a táta.

Provázím k žití a tvoření v souladu se svou duší a nejhlubší esencí. Pomáhám Ti najít Tvé pravé místo ve světě a žít smysluplný a naplněný život. Rád propojuji mysl, srdce a tělo a nechám se vést intuicí, kterou vnímám jako bránu ke světu, který nás přesahuje a podporuje.

Pracuji individuálně i skupinově, nejraději venku s podporou přírody, ale také online.

Čerpám z 25 let vlastního podnikání a intenzivní práce s lidmi, systemického koučovacího výcviku i 15 roků vlastního psycho-spirituálního zkoumání a praxe. Nejvíc mě ovlivňuje práce hlubinného eko-psychologa Billa Plotkina zaměřená na sestup k vlastní duši.

Prošel jsem si radostným a nabíjejícím budováním vlastní firmy – i tvrdým vyhořením a neschopností cokoliv dělat. Úspěchem a bytím na výsluní – i selháním, ztrátou smyslu a prázdnem. Úpěnlivým kontrolováním všeho – i velkým pouštěním a skoky do důvěry.

Prožitá zkušenost mi dává pochopení a vhledy pro různé životní fáze, schopnost přijmout dualitu a čerpat z jejích světlých i temných okamžiků, a touhu vždy hledat vyváženost a střed.

Založil, vybudoval a vedl jsem smysluplný, etický i úspěšný byznys – přední český ekologický e-shop Econea.cz.


Cena:

27.900,- Kč

Cena zahrnuje:

účast na Soul Retreatu – podporu před, během i po cestě (intro a integrační call), organizaci a  program

zajištění komfortního ubytování na 7 nocí, půjčení aut (včetně plného pojištění) a palivo, transfery

Cena nezahrnuje:

Letenky: cca 8 000 Kč za přímý let

Strava: cca 4 000 – 6 000 Kč dle potřeb a preferencí

Výlet za delfíny a velrybami: cca 1 300 Kč

Cestovní pojištění: 150 – 500 Kč (doporučujeme některý z online srovnávačů jako je epojisteni.cz)

Další individuální výdaje na místě

Platební a storno podmínky:

záloha ve výši 50% uvedené ceny je splatná obratem při rezervaci místa, doplatek nejpozději 30 dní před začátkem akce (při pozdější rezervaci společně se zálohou). Při zrušení více než 60 dní před začátkem retreatu činí stornopoplatek 3.000,- Kč, při zrušení více než 30 dní před začátkem retreatu odpovídá storno poplatek výši uhrazené zálohy (vždy je možné za sebe najít náhradu), méně než 30 dní před začátkem storno poplatek činí 75% uvedené celkové ceny


Ohlasy účastníků:

Byl to pro mě nádherný týden, na kterém jsem si nesmírně odpočinula a zároveň opět prozkoumala sebe sama. Díky vaší podpoře jsem se mohla ponořit plně do sebe a objevovat nová či pozapomenutá zákoutí. 

Ohromně se mi líbil váš koncept spojení seberozvoje s podporou přírody. Dostává to celé rázem nový rozměr a Madeira je k tomu jak stvořená. 

Jsem nesmírně vděčná, že jsem mohla tento váš počin absolvovat. Rozhodně pokračujte dál, protože tohle je CESTA. ~ Jana Zajícová, Soul Retreat 3/2023


Byl to pro mě velký zážitek a splněný sen. Cítila jsem se vítána, viděna, přijímána. Odnesla jsem si obrovské množství darů a podpory – té lidské i od Matky Země. Zažívala jsem synchronicity, smála se i plakala s přáteli, pouštěla jsem i odpouštěla. Cítila jsem vděčnost v každé buňce svého těla. 

Děkuji vám za to, že tvoříte bezpečný prostor pro to být autentičtí v síle či slabosti. Podporujete a nesoudíte. Dáváte možnost potkat sebe sama v klidu. Ale také ponoukáte k tomu neusnout a zahlédnout, co je třeba. Líbí se mi vaše pravdivost, upřímnost a že do toho jdete srdcem.

Ten váš pobyt byl prostě úplně dokonalej! ~ Daniela Němečková, Soul Retreat 11/2023


Neuvěřitelné synchronicity mě zavedly na tento nádherný šťavnatý ostrov, kde jsem měla možnost strávit 9 dní ve společnosti oceánu, hor, větru. Strávit čas sama se sebou a zároveň s mému srdci blízkou komunitou. 

Starali jste se o nás od začátku do konce. Připravili jste pro nás program, jeho jednotlivé části, zdánlivě odlišné, ale na sebe navazující, se mě hluboce dotkly. 

A tak jsem si užila výlety do hor, koupání v oceánu i ledových horských jezírkách, vodopády, pozorování delfínů, východ slunce v horách, nádherné výhledy, výborné místní ovoce, propojení se živly a spoustu aha momentů na mé životní cestě. Dopřála jsem si zpomalení, nadhled, odpočinek. 

Bylo to prostě úžasný. ~ Jana Bínová, Soul Retreat 11/2023, foto: www.janabinova.cz


Ani nedokážu popsat, jak krásný týden to pro mě byl. Program, který jste pro nás připravili, byl tak vtahující, intenzivní a jemný zároveň, že jsem ani nekoukala na hodinky. Časoprostor mezi východem a západem slunce byl naplněn plynutím, sdílením, city, pocity, poutavými příběhy, aha momenty, výborným jídlem, smíchem, pláčem, objetími, krásnou přírodou, mocným oceánem…

Vděčnost, pokora a úžas jsou ta pravá slova, která vystihují mé rozpoložení. Vnímám, že jste celou dobu drželi prostor srdcem, v lásce, ve vzájemném respektu a úctě ke každému z nás, ale také ke skupině jako celku. Málokdy se mi v životě stalo, že by někdo tak citlivě vnímal potřeby mé i celé skupiny. Že by někdo pořádal akci s takovým zaujetím, takovou radostí. 

Po návratu na sobě pozoruji mnohem větší ráznost a sílu činit rozhodnutí, která jsou v souladu se mnou. Říkat ne, když mi něco nedává smysl a ano, když to tak cítím. Najednou mi vůbec nedává smysl činit cokoli, kde skutečně necítím, že je to ono. Najednou vnímám mnohem lépe, kde jsem správně a kde ne. A mnohem snáze situace rovnám tak, aby mi v nich bylo lépe. ~ Petra M., Soul Retreat 11/2023


Praktické info:

Letenky:

Se zajištěním letenek vám budeme asistovat – před rezervací se ve skupině domluvíme, co a jak.

Ubytování:

Casa da Madalena do Mar

Krásná čtyřpokojová vila v madeirském stylu (2 ložnice twin bed, 2 ložnice single bed) v malebné vesniččce Madalena do Mar u moře. S nádhernými výhledy na hory i moře, terasou, zahradou, s kompletně vybavenou kuchyní vč. myčky, 3 koupelnami (k dispozici sprcha i vana) a možností stravování v místní restauraci.

Strava:

Na zajištění vyživující stravy se domluvíme v rámci skupiny podle preferencí – madeirská kuchyně je vynikající a pestrá – je možné domluvit například polopenzi, využít rozsáhlou síť restaurací nebo využít zázemí plně vybavené kuchyně. Chuťové pohárky si v každém případě přijdou na své.

2x – 3x během pobytu plánujeme společnou návštěvu osvědčené restaurace s ochutnáváním místních specialit.

Doprava na místě:

Zajistíme pro skupinu pronájem 2-3 aut, abychom byli plně mobilní a svobodní. Počet řidičů nahlásíme flexibilně, plné pojištění zapůjčených vozů je samozřejmostí.

Další dotazy?

Napadá Tě něco, co ještě potřebuješ vědět? Rádi se s Tebou spojíme na krátký informativní hovor, kde vše společně probereme a informace doplníme.


Přidáš se k nám na odyseu své duše?

Mám zájem o rezervaci


Zpět na kalendář akcí