„Kam směřuje pozornost, tam proudí energie.“

Také ve svém přirozeném rytmu cítíš, že v lednu je třeba ještě bedlivě uzavírat a Nový rok řádně oslavit a zahájit s čistým stolem až krapet později?

Přijmi pozvání na Tanec vize 2020 a dál…pro který jsem tentokrát zvolila sobotu 25.1., těsně po novoluní a v den začátku nového čínského roku kovové Krysy. Možná i právě Ty už teď cítíš, že 2020 bude výjimečným rokem, jak už číslo samotné napovídá.

Ale co tento rok ponese pro Tebe?


heart_handsTanec vize je příležitostí spojit se se svou duší a naladit se do harmonie s ní a tedy do stavu, ve kterém dochází k přirozenému spojení s vlastním životním příběhem a vizí.

Budeme se věnovat tématům odhalení, spoluvytváření a posílení  životní vize, nové definice směřování a propojení s tím, kým doopravdy jsme.

Vision boardy, které jsou dnes velmi populárním nástrojem pro vytváření vize, již pravděpodobně znáte.

Pro naše účely se zaměříme na to, abychom prostřednictvím práce na úrovně mysli, těla i duše vytvořili vision boardy živoucí. Takové, které si poneseme sami uvnitř sebe a které budeme mít kdykoliv k dispozici. Stanou se součástí našeho vnitřního kompasu, který nám může ukázat směr v okamžicích, kdy se v životě ocitáme na rozcestí.

Jedná se o mocný nástroj, který dokáže velice účinně směřovat naší pozornost a energii a zároveň respektuje tu nádhernou jedinečnost a rozmanitost, kterou každý z nás máme.


CO NÁS ČEKÁ KROMĚ TANCE A POHYBU?

Práce se záměrem, energií a vlastním dechem
Verbální cvičení, skupinová interakce a sdílení
Zapojení všech smyslů: zrak: visualizace  zvuk: hudba  čich/chuť: esenciální oleje  hmat: ukotvení do těla
Hluboká meditace, propojení s duší
Volný prostor pro témata, která se přirozeně otevřou


12898372_10153778423673612_1821829998555506160_oLEKTORKA:

ADEL – průvodkyně celostního rozvoje, facilitátorka zastřešující MYSTICKÝ TANEC v ČR (MYSTICAL DANCE®) a jako jedna z mála žen také instruktorka freedivingu u mezinárodně uznávané společnosti Apnea Academy. Během svých workshopů i individuálních sezení čerpám i z výcviku ve vedení OSHO meditací a dle potřeby využívám široké škály metod a přístupů – mým hlavním nástrojem se stala terapeutická práce s dechem – Rebirthing Breathwork, u mysli se jedná zejména o koučink a práci s metaforou, u těla o  poznatky biodynamiky, aromaterapie, zapojení smyslů, fyzických cvičení a očistných technik, na úrovni duše provázených meditací či relaxací a práci s jemnohmotnou energií a intuicí.


WORKSHOP TANEC VIZE 2020 A DÁL

KDY: sobota 25.1. 10,00 – 14,00 hod

KDE: Meera Design, Na Záhonech 682/7, Praha 4


PŘÍSPĚVEK

výměna energie: 700,- Kč


Pro zajištění optimálního průběhu pro všechny zúčastněné vč. naplnění akce je s ohledem na omezenou kapacitu třeba si své místno předem rezervovat. Děkuji za pochopení.

číslo účtu 670100-2210534421/6210, variabilní symbol = Tvé telefonní číslo. Místo na workshopu Ti bude zarezervováno na základě vyplněného rezervačního formuláře a zaslané platby.

V případě, že se workshopu nebudeš moci z vážných důvodů zúčastnit, lze po dohodě převést kurzovné na jiný termín, případně vyčerpat za jiné služby, které poskytuji. Vždy je pro mne důležitá oboustranná spokojenost, lidský přístup a vzájemný respekt.


 

 

Mám chuť do toho jít

Tato událost se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy, nebo aktuálně není vypsaný konkrétní termín. Svou preferenci stačí uvést do poznámky níže.

Zpět na kalendář akcí