„Tanec je komunikace mezi tělem a duší. Vyjadřuje to, na co slova nestačí.“ — Ruth Saint Denis


Přijměte srdečné pozvání na tanečně-transformační večer pro všechny – muže i ženy, páry i jednotlivce.

Proč transformační?
Není pochyb o tom, že transformace se prostě děje. Probíhá a neptá se, zda se jí chceme či nechceme účastnit – jsme zkrátka její součástí. Rozdíl však může být v tom, jak vědomě či nevědomě jí procházíme.

Záměrem tohoto večera je skrze uvolnění, očistu a energetizaci v tanci zvědomit, přijmout a pochopit, co se právě odehrává na individuální i kolektivní úrovni. Objevujeme tím další střípek do mozaiky svého života i vztahů, které prožíváme. Naše vnímání získává novou, svěží perspektivu.

Večer bude koncipován jako taneční meditace s Meerou & Nommo, která nás přenese do počátku zrození a přiblíží nás k plnému potenciálu a hlasu naší duše.

Bude to velká oslava života s dostatkem prostoru pro spontánní tanec i práci s energií celé skupiny🌸

Čeká nás warm-up v podobě Chakra dance, hlavní tématická taneční část a závěrečná meditace, ve které postupně přejdeme ke konejšivým zvukům živých hudebních nástrojů a ve svém dechu se zcela ztišíme do momentu, ve kterém se dotýkáme samotné esence.

Ilustrační foto: Pixabay.com


PRŮVODKYNĚ VEČEREM:

Meera & Nommo

 


VSTUPNÉ:

490,- Kč pro jednotlivce, 890,- Kč zvýhodněná cena pro pár, registrace předem


MÍSTO KONÁNÍ:

Meera Design showroom a komunitní centrum, Na Záhonech 682/7, Praha 4


Mám chuť do toho jít

Tato událost se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy, nebo aktuálně není vypsaný konkrétní termín. Svou preferenci stačí uvést do poznámky níže.

Zpět na kalendář akcí