„Na Zem jsme přišli proto, abychom žili své dary…“

Také ve svém přirozeném rytmu cítíš, že v lednu je třeba ještě bedlivě uzavírat a nový rok řádně oslavit a zahájit s čistým stolem až krapet později?

Přijmi pozvání na prožitkový workshop Vize 2022 a dál.


Tato událost je příležitostí spojit se se svou duší a naladit se do harmonie s ní a tedy do stavu, ve kterém dochází k přirozenému spojení s vlastním životním příběhem, sny a vizí.
V první části workshopu se budeme zabývat kouzlem dokončených tvarů a životní inventurou, která nám pomůže z vyšší perspektivy vnímat, kde se v jednotlivých oblastech života nacházíme, jaké jsou naše hodnoty, priority a jak hospodaříme se svou energií.
V druhé části se budeme věnovat tématu vyjasnění vize, nové definici vlastního směřování a hlubokému propojení s tím, kým doopravdy jsme a jaké dary na Zem přinášíme.
Zaměříme se na to, abychom prostřednictvím práce na úrovni mysli, těla i duše vytvořili živoucí vision boardy, které si poneseme ve svém srdci.

Stanou se součástí našeho vnitřního kompasu, který nám pomůže ukázat směr kdykoliv, kdy to budeme potřebovat.


Jak?

  • v záměru jednoduchosti
  • v důvěrném sdílení kruhu moudrosti, kde se potenciál násobí
  • v souladu těla, mysli a duše – pro jasnou mysl přizveme koučovací techniky, pro propojení s tělem i duší se ponoříme do tajemství Mystického tance a poselství dechu a vůní, součástí bude i nádherná zvuková lázeň 5 elementů s křišťálovou pyramidou, ladičkou, mořským bubnem, zvonkohrami aj.

Průvodkyně:

Adel Nommo
Jsem Voda a Vzduch, vysoce citlivá, svobodná duše, žena moře a taky máma malé divošky.

12 let života jsem strávila v korporacích prací v oblasti personálního řízení a vzdělávání a od roku 2013 provázím jednotlivce i skupiny metamorfózou života.

To vše se děje prostřednictvím transformačních dechových technik, využití koučovacího přístupu, práce s vodami vnitřními i vnějšími, podpory vůní a zvuků, bytí v tanci, meditaci i změněných stavech vědomí.


Kdy a kde:

sobota 5.2.2022 od 10 do 17 hodin (2×3 hodiny + 1 hodina pauza uprostřed), v Meera Design showroom & community, Na Záhonech 682/7, Praha 4 (kousek od Kačerova)


Příspěvek – výměna energie:

 1.500,- Kč

číslo účtu 670100-2210534421/6210

Své místo je třeba si rezervovat předem pomocí vyplnění formuláře níže

Mám chuť do toho jít

Tato událost se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy, nebo aktuálně není vypsaný konkrétní termín. Svou preferenci stačí uvést do poznámky níže.

Zpět na kalendář akcí