FORMULÁŘ PRO REZERVACI MÍSTA JE UMÍSTĚN NA KONCI TÉTO STRÁNKY

Srdečně Tě zvu na krásný osobní rituál provoněný drahocennými esenciálními oleji terapeutické kvality.


„Vůně jsou nositeli informací. Bez našeho vědomí mohou ovlivnit naše chování a emocionální rozpoložení. Přenášejí na člověka náladu, která nebývá kontrolována rozumem.“


photoCo se stane, když si vybavíš levandulové pole, svěží vůni citrónu, uvolňující účinky máty, tajemnou vůni kadidla, exotickou vůni ylang ylang? Ne nadarmo byly již v dávných dobách ženy považovány za strážkyně olejů, jejich tajemství a léčivých účinků, které mají přímý vliv na úroveň naší vibrační energie. Nastal čas vrátit se k této hluboké moudrosti a objevit, jak vůně mohou podpořit právě Tebe.

Vůni pro duši lze využít místo parfému, k inhalaci, do koupelí, masáží, lze vytvořit i vůni pro posílení obchodní značky, odvahy, komunikace, ženskosti aj….nejvhodnější záměr vyplyne při společném rozhovoru 🙂

Čeká nás společný rituál, během kterého vytvoříme záměr pro Tvou vůni, požádáme o doplňující indicii a poté započnu alchymistický proces, kterého se budeš aktivně účastnit a ladit finální směs…jedinečnou, neopakovatelnou, vytvořenou pro období, které právě prožíváš. Ve společném rozhovoru zjistíme, co všechno mohou vůně prozradit a jaká jsou Tvá témata, na která je prospěšné se zaměřit. Věřím, že odejdeš nejen s krásnou vůní, ale i plná inspirace a energie.


Co řekly o tomto rituálu jeho účastnice?


13906821_10154090622268612_3302856067926398598_nJá ji ještě mám! 🙂 …skoro tedy dva měsíce….používala jsem ji vždy, když jsem měla pocit, ze potřebuji dobít baterky ? hezky se rozvoněla, na mě působí dle záměru myslím velmi dobře — Petra Š.


Má vůně pro duši vydržela asi 1,5 měsíce a to jsem ji intenzivně používala. Hodně mi pomáhala, získala jsem s ní jistotu a uvolnění. Používala jsem ji v momentě, když jsem se chtěla zklidnit, například v práci, když toho bylo hodně. Taky se mi osvědčila třeba v metru. Jednou se mi taky stalo, že jsem si nakapála pár kapek a paní v metru si ode me odsedla. Překvapivě jsem byla ráda 🙂 — Andrea M.


Vůně – čím dál lepší ? Asi mi moc dlouho nevydrží — Ivana F.


Více informací o esenciálních olejích: ESENCIÁLNÍ OLEJE.


OSOBNÍ RITUÁL S NAMÍCHÁNÍM VŮNĚ PRO TVOU DUŠI 45 min.: 400,- Kč

  zahrnuje ujasnění záměru, návrh a namíchání vůně do flakonku s kapátkem v ozdobném sáčku, osobní rituál a konzultaci

Za stejnou cenu je také možné zakoupit krásnou DÁRKOVOU POUKÁZKU (elektronickou či papírovou) na tento rituál s možností individuálního termínu.

Vůně pro mou duši - dárková poukázka

Do poznámky prosím uveď preferovaný čas v rozmezí od 14 do 18 hodin (začátek rituálu) a já se Ti obratem ozvu s aktuálními možnostmi. Děkuji.

Mám chuť do toho jít

Tato událost se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy, nebo aktuálně není vypsaný konkrétní termín. Svou preferenci stačí uvést do poznámky níže.

Zpět na kalendář akcí