„Voda odráží naše vědomí.“ — Masaru Emoto


Datum: sobota 10.9. – 17.9. 2016
Instruktor: ADEL, průvodkyně celostního rozvoje mysli, těla a duše

Volná místa: 5, vhodné pro začátečníky, možnost vzít sebou doprovod
Lokalita: Stara Novalja, Pag, Chorvatsko, potápěčská základna Connex Diving, ubytování v apartmánech


connex-divingChtěli byste se naučit potápět se svobodně, bez těžkého vybavení a více si užívat pobytu ve vodě?
Zajímá Vás, jaký je Vás skutečný potenciál?
Rádi byste lépe ovládali své tělo i mysl, poznali užitečné relaxační techniky, naučili se zdravě dýchat a prozkoumali cesty, jak redukovat stres v každodenním životě?

Poznejte bezpečně freediving – potápění na nádech, sportovně-relaxační aktivitu, která v posledních letech díky své nenáročnosti a atraktivitě získává pozornost a popularitu nejen příznivců vodních sportů.

Přijměte srdečné pozvání na pohodový týden u moře s freedivingem, relaxací a skvělou společností! 🙂


Jaký budeme mít program?

  • Příjezd – sobota,
  • Neděle – rozkoukání, volný program
  • Pondělí – pátek: Kurz Apnea Academy Level I + relax, zábava, výlety
  • Sobota – volný program, odjezd

Apnea Academy Level I je prvním kvalifikačním stupněm nádechového potápění a jeho součástí je také výcvik na otevřené vodě. Cílem kurzu je zvládnout základní techniky relaxace, dýchání, pohybu ve vodním prostředí za použití základního vybavení a v neposlední řadě táké bezpečnosti. Pro udělení certifikace ja zapotřebí dosáhnout následujících výkonů: 1’15“ ve statické apnoi, 25 m v dynamické apnoi a 8 m na hloubkách. Na základě úspěšně absolvovaného kurzu se vydává mezinárodní certifikační karta a osvědčení.

Co Vás čeká v rámci kurzu AA Level I: ranní strečinky s relaxací, 1-2x denně trénink – statická apnoe/hloubky, teoretické přednášky, relaxační, meditační  a dechová cvičení, vše v pohodovém rytmu s prostorem pro sebe

Naučíte se správné zanoření, vyrovnávání tlaku, aby uši nebolely i techniku kopu uvolnění pod vodou, což Vám pomůže prodloužit čas, který tam můžete strávit. Budeme se věnovat podpoře maximálního pohodlí, odbourání strachu a posilování pozitivních emocí, zdravému respektu k sobě i k vodě tak, abyste s ní mohli skutečně splynout. Součástí je i poznání a pochopení fungování vlastního těla a bezpečnosti, aby se Vám spojily důležité informace a souvislosti.

Co Vás čeká navíc: dobrodružný výlet do jeskyně, osobní konzultace s ADEL a sdílení zkušeností, cvičení a přístupů, které v základním kurzu nenajdete (např. práce s emocemi, myslí, využití vůní pro prohloubení relaxace/zlepšení dýchání, energetická cvičení aj.)

Video z Chorvatska:


 

CENA KURZU: 5.000,- Kč

PRO ABSOLVENTY ochutnávkového workshopu freedivingu s ADEL: 4.000,- Kč

Související dodatečné náklady (nezahrnuje cena kurzu): poplatek za služby profesionální potápěčské základny Connex Diving včetně dopravy lodí na lokality: 1.900,- Kč/osoba

Cena ubytování: 2.950,- Kč/osoba/7 nocí, apartmány u moře, více informací ZDE

Doprava po vlastní ose (můžeme dát dohromady skupinky), strava a výdaje na místě, půjčovné vybavení – pokud nemáte, není problém zajistit (maska, šnorchl, zátěžový opasek+závaží, neoprén, freedivingové ploutve, hodinky s hloubkoměrem), pojištění.

V případě potřeby doplnění informací kontaktujte ADEL na tel. 602 763 233 nebo svobodnaduse@gmail.com 🙂


REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

[contact_form lang=en]