CHAKRA DANCE WORKSHOP PRO ŽENY

FORMULÁŘ PRO REZERVACI MÍSTA JE UMÍSTĚN NA KONCI TÉTO STRÁNKY

Chakra dance WSTento dopolední/podvečerní workshop nabízí nejen základní praktické informace, ale zejména přímý prožitek a pochopení sebe samotných díky propojení s našimi základními energetickými centry – čakrami. Jedná se o skvělé seznámení pro ty, které zajímá práce s vlastní energií a osobní rozvoj a úrovni těla, mysli i duše a zároveň svým konceptem poskytuje hodnotné vhledy,  osobní harmonizaci a inspiraci i těm, kteří již sami pracují v oblasti rozvoje s dalšími lidmi.

Během dopoledne/podvečera budete mít příležitost spojit se s jednotlivými centry do hloubky pomocí pohybu a tance, meditací, visualizace i verbálních technik a propojení smyslů.


Při tanci čaker projdeme všech 7 základních čaker. Ke každé čakře se vztahuje specifický element, se kterým souvisí další charakteristiky, včetně typu hudby, pohybu, energie, kterou pohybem vytváříme. Prací na všech úrovních aktivujeme energetickou spirálu, centra postupně navštívíme, zharmonizujeme se a necháme vstupovat novou energii. Pracovat budeme individuálně a současně vytvoříme i skupinovou energii a potenciál, který využijeme k podpoření záměru v souladu se všemi zúčastněnými. Součástí je i meditace a sdílení. Čeká Vás i příjemné překvapení v podobě ceremoniálu, který prožitek z workshopu ještě prohloubí.

Ideální program, jak zahájit či zakončit příjemný víkend! Vhodné pro všechny, kteří jsou na cestě k celistvosti, otevřenosti a expanzi vědomí. Předchozí zkušenosti s tímto typem tance nejsou potřebné – každý si odnáší to, na co je připraven.

Hudebně nás čekají rozmanité žánry zahrnující moderní hudbu, trance, world-class, spirituální a meditační hudbu, léčivé Solfeggio frekvence a jiné…vše za účelem vytvoření unikátního setu rytmů, které podpoří náš záměr a potěší naše bytí. Na cestě nás podpoří i blahodárné účinky esenciálních olejů terapeutické kvality.

Workshop bude veden v češtině ADEL, která je průvodkyní celostního rozvoje, facilitátorkou Mystického tance a instruktorkou freedivingu. Jejím posláním je provázet životní metamorfózou, napomáhat objevovat jedinečný potenciál a harmonizovat úrovně těla, mysli a duše.

Dress code: pohodlné oblečení v oblíbených barvách a materiálech, ve kterém se cítíte ve svém živlu. Tančíme na boso.

Kapacita 8 osob.


Termíny konání:

  • Sobota 1/10 10,00 – 15,00 hod Křídla Duše, třída Míru č.p. 65, Pardubice
  • Neděle 2/10 15,00 – 20,00 hod Jóga Dita, Klicperova 8, Praha 5 – Anděl
  • Sobota 5/11 10,00 – 15,00 hod Jóga Letná, Dobrovského 666/20, Praha 7 – Letná

Cena: 800,- Kč PLATBA PŘEDEM NA ÚČET, OPAKOVANÁ ÚČAST 500,- Kč.

číslo účtu 670100-2210534421/6210, variabilní symbol = Vaše telefonní číslo. Vaše místo na workshopu Vám bude zarezervováno na základě vyplněného rezervačního formuláře a zaslané platby.

V případě, že se workshopu nebudete moci z vážných důvodů zúčastnit, lze po dohodě převést kurzovné na jiný termín, případně vyčerpat za jiné služby, které poskytuji. Vždy je pro mne důležitá oboustranná spokojenost, lidský přístup a vzájemný respekt.


REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

[contact_form lang=en]