Jsme to právě my, kdo dáváme slovům význam. Je to energie, pocity, které do slov vkládáme. A vibrace zvuku, přicházejícího zevnitř, rozezní prostor...komunikuje s každou buňkou, se vším, co je. Co vysíláme ven, to se nám zrcadlí a dostáváme to zpátky.

Občas dostávám dotazy, zda se nebojím konkurence.

Upřímná odpověď zní, že dříve tomu tak bylo.

A pak přišel okamžik, kdy jsem se rozhodla přestat soupeřit…konkurovat. Přestat se snažit být lepší, než někdo jiný. Porovnávat se. A nechat se pohltit vlastní nejistotou a strachem.

To, co mne dovedlo o krok dál, je pouze jiný úhel pohledu, nové vnímání.

Každý den se snažím se být lepší, než jsem byla včera.Věřím, že každý jsme jedinečný, všichni máme na světě své důležité místo…na slunci, chcete-li. Náš potenciál skrývá unikátní dary, které přinášíme tomuto světu. Jde jen o to je objevit. Když budeme ve spojení se svou duší.

Je mnoho lidí, kteří se zabývají rozvojem. Je to krásné a přesto složité poslání. Proč tomu tak je?

Nejlepší odpověď kterou znám je, že dnešní svět to potřebuje. Potřebuje více „pracovníků světla“. Takových, kteří budou s čistým záměrem pomáhat v probouzení člověka.

Ze srdce děkuji všem, kteří tento úděl plní. Kteří chápou, jak mocné je vzájemné podporování, sdílení a propojování. Velice si vás vážím a mé dveře jsou pro vás vždy otevřeny.

Přikládám krystal Vody, který je silný a inspirující…je pozvánkou k tomu, abychom přehodnotili…nebo si možná jen ukotvili… svá přesvědčení týkající se toho, jakým je svět místem.

ADEL


foto z knihy Tajuplný život VODY od Masaru Emoto —