… někdy se kouzelně promění na zcela novou životní etapu…ze srdce děkuji za tuto nádhernou odezvu! A protože se nová etapa blíží i mně, dovolím si dnes trochu zalenošit…s klidem a pocitem naplnění se nechám zahřát šedivým kožíškem, který je v poslední době mimořádně přítulný…asi už tuší…

ADEL


Milá Adel,

Již delší dobu cítím potřebu vyjádřit Ti veliké díky za to, jak mi Tvá čistá energie spolu s bezpodmínečnou láskou, kterou vyzařuješ, pomohla otočit můj život naruby.

Když jsem Tě poprvé oslovila, chtěla jsem jen tančit a nestydět se a taky si trochu „projet čakry“. Po prvním chakradance se ve mě cosi prolomilo a já věděla, že je třeba pokračovat. V tu dobu jsem byla smířená s tím, že „dožiju v klidu sama“ obklopena přírodou, něhu a pozornost si budeme předávat se psem a kočkou, budu si v klídku cvičit qigong a meditovat…vždyť jsem si v životě užila starostí ažaž a teď už nastal čas lenošení!

Ale ejhle! Když si člověk plánuje, Bůh se směje!

V průběhu jednoho tancování na Letné jsem vykoukla z okna a uviděla mladou ženu s miminkem v náručí a rozzářeného může, který jim otevíral auto. V tu chvíli jsem jasně a silně ucítila touhu po žití s milujícím, laskavým a respektujícím mužem. Zaskočilo mě to, vždyť jsem to měla tak v hlavě srovnané!

Večer jsem si zapsala vlastnosti potenciálního partnera a vše odevzdala Vesmíru…

„Ach…alespoň v příštím životě, prosím… už mi je 46 a chlapi mé generace…raději budu sama, když vidím, s kým a jak žijí mé známé…“

No a asi za týden se můj stejně naladěný (a o pár let později narozený) kamarád vyjádřil, že by rád se mnou sdílel víc než výlety a povídání… Prožila jsem asi půl roku v emočním mixéru, ale zvládli jsme to!

V září tomu je rok, co spolu bydlíme. Opustili jsme byty a pronajali si v přírodě za Prahou domeček. Jsme spolu a přitom každý za sebe, rozvíjíme se a učíme se žít ve vztahu. Je to náročně krásné. Prožívám to, v co jsem v tomto životě nedoufala.

Milá Adel, děkuji Ti za to, že jsem se díky Tobě otevřela Lásce, život na Zemi je krásný, když se má člověk rád, váží si sám sebe a otevře se spřízněné duši bez ohledu na reakce okolí a rodiny.

Dál Tě sledují na FB a těší mě, jak se Ti daří. Přeji Tobě i Tvému manželovi naplněný láskyplný vztah a těším se s Vámi na narození další krásné čisté duše, již jste počali.

S Láskou JG