Máš chuť udělat krok ke svobodě, dýchat zdravě, propustit těžké emoce, projasnit svou mysl a vrátit se k sobě prostřednictvím vlídné péče a posílení pevných základů?

Po živých workshopech se stovkami spokojených absolventů, květnové FB výzvě NaDECHni se, Česko, a listopadovém online kurzu s více než 130 účastníky mne pozitivní ohlasy i dotazy přivedly na myšlenku otevřít tento kurz flexibilní formou bez nutnosti přítomnosti na sociálních sítích.

A TAK OD 8/3/2021 STARTUJE ONLINE VERZE, DÍKY KTERÉ TI LEKCE PRO DANÝ DEN DORAZÍ POHODLNĚ PŘÍMO DO TVÉ E-MAILOVÉ SCHRÁNKY. ZAČÍT MŮŽEŠ KDYKOLIV.

Jedná se o 11ti denní cestu, která Ti poskytne důležitou podporu v náročně době a pomůže Ti aplikovat principy zdravého dýchání v běžném životě. Zaměříme se na jednoduchost, praktičnost, a časovou nenáročnost – denně cca 15 minut, které projasní Tvůj den.

“Každý z nás si zaslouží svobodně dýchat, souhlasíš?”


Co získáš?

nahrávky živých vysílání i předtočených videí, příspěvky zahrnující klíčové informace a souvislosti pro zdraví, praktická dechová cvičení pro každý den

probuzení transformačního potenciálu dechu

prostor pro Tvé dotazy, individuální potřeby i sdílení v komunitě


Je tato cesta pro Tebe?

Pokud máš pocit, že se potřebuješ zdravě nadechnout do života, uvítáš mentální i emocionální vzpruhu, uvolnění stresu a hodnotné využití svého času, jsi tady správně. Kurz je vhodný i pro vysoce citlivé osoby a jednotlivce, kteří řeší zdravotní obtíže spojené s dechem – například astma, alergie, chrápání aj. Kurz není vhodný pro ty, co už všude byli, všechno ví a jsou zavření skutečnosti, že nás něco přesahuje a že vše nelze racionálně zdůvodnit.


Kdo Tě provede?

Jsem Adel Nommo Černá a od roku 2011 se věnuji vědomé práci s dechem. Má cesta dechu začala freedivingem – nádechovým potápěním, během kterého jsem se naučila zadržet dech na 6 minut a potopit se do hloubky 60 metrů na 1 nádech. To hlavní však nebyly čísla, ale prohloubená schopnost vnímat své tělo, zažít změněné stavy vědomí, dopřát si vydatný mentální trénink a naučit se pracovat s emocemi, protože pod vodou zkrátka nic neschováš. Aktuálně se primárně věnuji transformačním dechovým technikám a principům zdravého dýchání (Rebirthing Breathwork, Buteyko aj.) Provedla jsem stovky lidí skupinovými workshopy i individuální dechovou terapií a zabývala jsem se nejrůznějšími metodami a technikami, které s dechem pracují…abych zjistila jednoduchou a podstatnou pravdu…a to, že dech je jen jeden. 

Kromě terapeutické práce s dechem se díky koučovacímu výcviku věnuji také práci s nastavením mysli, dále i elementu vody, zvuku a celkově propojení všech smyslů. Pořádám workshopy Mystického tance, meditace, pracuji s esenciálními oleji a esencemi a podporuji jednotlivce i skupiny na cestě ke svobodě…třeba i na dobrodružných výpravách za delfíny.


NaDECHni se do života – 11 dní ke svobodě dechu

Kdy, kde a jak?

Startujeme v podělí 8.3., následně můžeš začít kdykoliv

Každý den Ti přijde do e-mailu Lekce pro daný den. Celý obsah včetně záznamů vysílání budeš mít současně k dispozici ve Facebook skupině (toto je zcela volitelné, nikoliv nutné) v přehledném dělení do Lekcí bez časového omezení. Jednotlivá cvičení můžeš absolvovat v čase a tempu, které Ti vyhovuje a dle potřeby si cvičení zopakovat a prohloubit svou praxi.


Jak se přihlásit?

Stačí odeslat registrační formulář níže a těšit se na první informační vlaštovky a start kurzu.

Pro jistotu si zkontroluj složky Promo akce/Reklama/nevyžádané, zpráva se tam občas zatoulá.


Za kolik?

Příspěvek za účast je formou platby NARUBY a je založen na důvěře.

Nejdříve se účastníš a poté se rozhodneš, zda a kolik chceš přispět. Věřím v hodnotu své práce i rovnováhu přijímání a dávání – to vše Ti nabízím s otevřenou náručí jako součást své služby.

Rozmezí příspěvku je mezi 450 až 1.800,- Kč v několika variantách se zajímavými bonusy.

Pokud budeš mít pocit, že Ti kurz nic nepřinesl nebo si jej z vážných důvodů nemůžeš dovolit ani za symbolický příspěvek, je pro Tebe ZDARMA. V takovém případě uvítám, když se mi ozveš – zajímá mne Tvá zpětná vazba a výměnu energie je při troše kreativity možné podpořit i jinými způsoby, než finančně.


Odezvy účastníků:

“Cítím klid a vnitřní radost, že pro sebe dělám výbornou věc.” – Zlatuše”

O své účasti jsem se rozhodla prakticky obratem, přestože mi mnohdy rozhodování i o maličkostech trvá.. Připojovala jsem se bez jakýchkoliv očekávání, se zvědavostí a pocitem, že je to ten správný čas pro mě. Zážitek, který ve mě doznívá ještě dnes (a na který mám reakce ze svého nitra, ale bezprostředně i od mého okolí), byl pro mě vzácným momentem přiblížení se sobě ve své ryzí čistotě. Byl to velmi silný a intenzivní proces, ze kterého stále čerpám sílu. Děkuji Ti za citlivé a laskavé vedení.” – Bára

“Moc se mi to líbí, mám zkušenosti s Wim metodou, tohle mi ale vyhovuje více – meditace, spiritualita, hudba atd.” – Jindra


Odesláním registrace vyjadřuješ souhlas se Zpracováním osobních údajů.

Dáváš také svolení k zasílání mo(u)drého občasníku, který Ti ve schránce přistane 1-2x měsíčně a z jehož odběru se můžeš kdykoliv odhlásit.

Těším se na Tebe
a děkuji Ti za podporu mé práce.

Adel Nommo


.