Ahoj, zdravím Tě!

Děkuji Ti za společnou jízdu na vlnách dechu. Věřím, že meditace rozzářila Tvou duši, poskytla nový nádech do života a podpořila spojení s Tvým bohatstvím, vnitřní moudrostí a dary, které Ti jsou dány.

DOBRO-VOLNÝ finanční příspěvek na realizaci této meditace je tzv. platbou NARUBY. Je založen na důvěře, kterou mám v život a tedy i v Tebe :). Nejdřív se účastníš a následně dle svého zvážení rozhodneš, zda chceš přispět a v jaké výši.

Pro vyrovnání energií si zvol variantu, která Ti nejlépe vyhovuje a svou volbu potvrď v objednávkovém formuláři na konci stránky.

Stále platí, že pro případ, že bys z nějakého důvodu měl/a pocit, že Ti meditace nic nepřinesla nebo si jí finančně nemůžeš dovolit ani za základní příspěvek, je pro Tebe ZDARMA. V takovém případě uvítám, když se mi ozveš – zajímá mne Tvá zpětná vazba a výměnu energie je při troše kreativity možné podpořit i jinými způsoby.

Věřím v hodnotu své práce i rovnováhu přijímání a dávání – to vše Ti nabízím s otevřenou náručí jako součást své služby.

***

Možnosti příspěvků a bonusů:

* 200 Kč *

základní příspěvek – chci přispět alespoň něco a nemohu si dovolit více

** 300 Kč **

vlídný příspěvek – s radostí přispěji touto částkou

*** 400 Kč ***

štědrý příspěvek – cítím nadšení a chci se nechat během měsíce příjemně překvapit dárkem

Srdečně Ti děkuji za podporu mé práce.

Odezvy na předchozí delfíní dýchánek: „Ten úžasný pocit tepla a bezpečí a zároveň silný a jasný pocit „jsem tu správně, patřím sem“ je srovnatelný s prožitkem z opravdového setkání. “ Lucka Šivání

„Netušila jsem kde všude mne vlastně v životě delfíni provázejí a delfíní dech se mi stal skvělým prostředkem k propojení sama k sobě v nitru. Otevřelo se mi tím nečekané a jednoduché spojení, které jsem od porodu marně hledala.“ Lu Šromová

„Zvuky vodních tvorů a připomenutí, že to vše máme v sobě, že jsme to kdysi byli, to bylo silné.“ Aditi

Potvrď svou volbu: