“Bez dechu nejste živí. Dech a život jsou synonyma. Dýchání je zdrojem života a život je s ním hluboce spjat. Jedno slovo pro oboje… elán a bytí na živu. Tvůj život je tvůj dech”— Osho

“Co je jednoduché, nemusí být vždy snadné.”

Jako jednotlivci i společnost se nacházíme v přelomové době. Jsme neúprosně vyzývani k hluboké očistě, ke změně uvažování směrem k udržitelnosti, k opuštění nefunkčních systémů, vzorců a nastavení…ke kontaktu se svým tělem…k činům vedeným srdcem.


Srdečně Tě zvu ke spojení s kvalitou Jednoduchosti.

Na chvilku se zastav.

Dovedeš si představit, jaké by to bylo mít jednoduchý život?

A co to vlastně pro Tebe znamená?

Tato meditace je příležitostí k přehodnocení, co je skutečně důležité a co nikoliv, pozvánkou k odložení nepotřebného balastu, vyjasnění a pročištění vnitřního i vnějšího prostoru, získání důležitých vhledů, uvědomění i svěží energie do života.

Prostředníkem k těmto prožitkům nám je moudrý a milující Dech, kompasem čistý záměr srdcí, jejichž síla se nesčítá, ale násobí.

Dle potřeby zapojíme také pohyb, zvuk, smysly…vše se odvíjí od plné přítomnosti a potenciálu, který prostor tady a teď obnáší.


Průvodkyně:

Jsem Adel Nommo Černá a od roku 2011 se věnuji vědomé práci s dechem. Má cesta dechu začala freedivingem – nádechovým potápěním, během kterého jsem se naučila zadržet dech na 6 minut a potopit se do hloubky 60 metrů na 1 nádech. To hlavní však nebyla čísla, ale prohloubená schopnost vnímat své tělo, zažít změněné stavy vědomí, dopřát si vydatný mentální trénink a naučit se pracovat s emocemi, protože pod vodou zkrátka nic neschováš.

Mou srdeční záležitostí je probouzet transformační potenciál a léčivou sílu dechu.

Vycházím z techniky energetického dýchání Rebirthing Breathwork, kterou jsem studovala přímo u jejího zakladatele Leonarda Orra v USA, využívám principů obnovy zdravého dechového mechanismu od Patricka McKeowna, u kterého jsem absolvovala kurz na Buteyko Clinic v Londýně a jsem také Breathwork Instruktor v rámci Life Awareness Projektu a certifikovaná Instruktorka freedivingu u Apnea Academy.

Dechu se věnuji celostně na úrovni fyzické, emocionální, mentální i spirituální.

Provedla jsem stovky lidí skupinovými workshopy i individuální dechovou terapií a zabývala jsem se nejrůznějšími metodami a technikami, které s dechem pracují…abych zjistila jednoduchou a podstatnou pravdu…a to, že dech je jen Jeden.

Nejvíce se učím od Dechu samotného.

Kromě terapeutické práce s dechem se díky koučovacímu výcviku věnuji také práci s nastavením mysli, dále i elementu vody, zvuku a celkově propojení všech smyslů. Pořádám workshopy Mystického tance, meditace, pracuji s esencemi a podporuji jednotlivce i skupiny na cestě ke svobodě…třeba i na dobrodružných výpravách za delfíny.


Jak se spojíme?

Sejdeme se na Zoomu – přihlášení je možné z počítače i z telefonu, stačí mít nainstalovanou jednoduchou aplikaci.

Jaká je cena?

Příspěvek za účast je formou platby NARUBY a je založen na důvěře.

Nejdříve se účastníš a poté se rozhodneš, kolik chceš přispět. Je to zcela jednoduché – po skončení meditace Ti mailem přijde odkaz, kde si zvolíš výši příspěvku. O nic jiného se nemusíš starat.

Věřím v hodnotu své práce i rovnováhu přijímání a dávání – to vše Ti nabízím s otevřenou náručí jako součást své služby.

Rozmezí příspěvku je mezi 200 až 400,- Kč v několika variantách tak, aby si vybral každý.

Pokud bys z nějakého důvodu měl/a pocit, že Ti meditace nic nepřinesla nebo si jí z vážných důvodů nemůžeš dovolit ani za symbolický příspěvek, je pro Tebe ZDARMA.


Jaká jsou aktuání témata a jak se přihlásit?

Online dechová meditace

pondělí od 19,30 hodin, doba trvání 75 minut.

24.1.2022 Jednoduchost

Připoj se.


K účasti je třeba předchozí registrace – formulář nalezneš níže –  na základě jeho vyplnění a odeslání Ti do e-mailu obratem dorazí přístupové údaje na náš skupinový Zoom meeting.

Těším se, že se společně nadechneme do života.


.