“Bez dechu nejste živí. Dech a život jsou synonyma. Dýchání je zdrojem života a život je s ním hluboce spjat. Jedno slovo pro oboje… elán a bytí na živu. Tvůj život je tvůj dech”— Osho

Jako jednotlivci i společnost se nacházíme v přelomové době. Jsme neúprosně vyzývani k hluboké očistě, ke změně uvažování směrem k udržitelnosti, k opuštění nefunkčních systémů, vzorců a nastavení…ke kontaktu se svým tělěm…k činům vedeným srdcem.


Srdečně Tě zvu k léčivému spojení s krajinou Tvého těla, mysli i duše, ke vstupu do Brány, na dobro-družnou cestu do nitra, kde zázraky jsou přirozeností. Tyto provázené dechové meditace jsou hluboukou a vyživující příležitostí ke zpomalení, zastavení se,  odložení těžkých emocí, projasnění mysli a nakonec i novému, svěžímu nádechu do života.

Prostředníkem k těmto prožitkům nám je moudrý a milující Dech, kompasem čistý záměr srdcí, jejichž síla se nesčítá, ale násobí.

Dle potřeby zapojíme také pohyb, zvuk, smysly…vše se odvíjí od plné přítomnosti a potenciálu, který prostor tady a teď obnáší.


Průvodkyně:

Adel Nommo

Jsem Adel Nommo Černá a od roku 2011 se věnuji vědomé práci s dechem. Má cesta dechu začala freedivingem – nádechovým potápěním, během kterého jsem se naučila zadržet dech na 6 minut a potopit se do hloubky 60 metrů na 1 nádech. To hlavní však nebyly čísla, ale prohloubená schopnost vnímat své tělo, zažít změněné stavy vědomí, dopřát si vydatný mentální trénink a naučit se pracovat s emocemi, protože pod vodou zkrátka nic neschováš. Aktuálně se primárně věnuji transformačním dechovým technikám a principům zdravého dýchání (Rebirthing Breathwork, Buteyko aj.) Provedla jsem stovky lidí skupinovými workshopy i individuální dechovou terapií a zabývala jsem se nejrůznějšími metodami a technikami, které s dechem pracují…abych zjistila jednoduchou a podstatnou pravdu…a to, že dech je jen Jeden.

Kromě terapeutické práce s dechem se díky koučovacímu výcviku věnuji také práci s nastavením mysli, dále i elementu vody, zvuku a celkově propojení všech smyslů. Pořádám workshopy Mystického tance, meditace, pracuji s esenciálními oleji a esencemi a podporuji jednotlivce i skupiny na cestě ke svobodě…třeba i na dobrodružných výpravách za delfíny.


Jak se spojíme?

Sejdeme se na Zoomu – přihlášení je možné z počítače i z telefonu, stačí mít nainstalovanou jednoduchou aplikaci.

Jaká je cena?

DOBRO-VOLNÝ příspěvek za účast je formou platby NARUBY a je založen na důvěře.

Nejdříve se účastníš a poté se rozhodneš, zda a kolik chceš přispět. Věřím v hodnotu své práce i rovnováhu přijímání a dávání – to vše Ti nabízím s otevřenou náručí jako součást své služby.

Rozmezí příspěvku je mezi 200 až 400,- Kč v několika variantách se zajímavými bonusy.

Pokud bys z nějakého důvodu měl/a pocit, že Ti meditace nic nepřinesla nebo si jí z vážných důvodů nemůžeš dovolit ani za symbolický příspěvek, je pro Tebe ZDARMA.


Jaká jsou aktuání témata a jak se přihlásit?

Online dechová meditace

pondělí od 19,30 hodin, doba trvání cca 75 minut.

26.7. Bohatství dechu, hojnost života

Už Tě někdy napadlo, že mezi dýcháním a tématem bohatství, neboli hojnosti ve Tvém životě existuje úzké propojení?

Že díky vědomé práci s dechem můžeš jedno-duše zjistit, jaká je Tvá osobní (ne)rovnováha přijímání a dávání?

Dech je vstupní branou k nastavení Tvého energetického pole na té nejjemnější úrovni.

Máš chuť se vyladit a otevřít novým rozměrům bohatství v jeho kráse a pestrosti?

Připoj se.


K účasti je třeba předchozí registrace – formulář nalezneš níže –  na základě jeho vyplnění a odeslání Ti do e-mailu obratem dorazí přístupové údaje na náš skupinový Zoom meeting.

Těším se, že se společně nadechneme do života.


.