Životní poslání a antikoncepce…Tolik provázané téma. Až jakmile jsem se rozhodla přestat hledat své poslání, téma si mě na nějakou dobu vybralo. A já se rozhodla, ho pořádně prodýchat s mou spřízněnou duší Adela Cermakova.


A právě dnes jsem se opět ZNOVU NADECHLA DO ŽIVOTA. Ano, až takto to můžu pojmenovat. Je fakt neuvěřitelné, jak (ne)mocný dokáže být náš dech a jak díky němu dokážeme na náš život pohlížet. Kolik starostí jedním dechem můžeme do života přivést a výdechem je opět vypustit. Najednou je zde prostor, který hledáte, důvěra, o kterou se můžete opřít a vidíte i to, co jste už zapomněli. Je toho tolik, když víte, jak dýchat a hlavně dýchat!


Ovšem jedině praxe nás v tom může vypilovat a tak přeji nám všem, ať je v našem životě bez hormonální antikoncepce dech vždy AŽ NA PRVNÍM MÍSTĚ


Když vám dochází plyn, nevíte kam dříve, do čeho se pustit a čemu naopak pozornost ubrat, je dobré…zastavit se, vrátit se na úplný začátek, třeba i do momentu, jak jste přišli na svět. Já si dnes dovolila jedno velké zastavení. První signál přišel z mého mobilu, když v něm vše fungovalo a najednou jsem neslyšela příchozí hovory. Že bych měla spíše slyšet sebe sama?
A závěrečnou jízdou byla první skvělá session s kouzelnicí, spřízněnou duší.
…Jako by mi spadl těžký balvan z celého těla a to pouze tím, že jsem dýchala tak, jak chtělo mé vlastní tělo! Neskutečné, kolik energie jsem v sobě měla nashromážděné a tělo to vydrželo!
Intenzivní tělesný vibrační prožitek a k tomu ta úleva.
…Moc bych to přála každému, který prožívá cokoli, co nese a sám neunese. Já tomu šla naproti a nechala se zase jednou vést.
…Díky Adela Cermakova a díky také Adéla Nováková, že sis to dovolila!
…Co bude dále? Nechávám se překvapit a děkuji za to, co už nyní je!


Adéla Nováková