greek-goddess-inspired-brideProšla kolem mě po ulici. Muži se za ní ohlíželi. A já jsem se musela ohlédnout taky. Nebyla jako ze žurnálu, nebyla typicky krásná, nebyla dokonalá. Ale tolik zářila. Zevnitř, ze svého nitra, ve kterém nosila veškerou krásu a moudrost světa. I když se s ní život nemazlil a musela překonat nejrůznější překážky a zkoušky, dokázala zazářit.

Ta, kterou v sobě nosíš i Ty. Ta, kterou dnes dokážu spatřit v zrcadle i Já.

Jakých je 7 základních práv, která bychom si neměly nechat nikým vzít, abychom byly v souladu samy se sebou? A o které z nich pečuješ více či méně? V okamžiku, kdy vědomě začneme měnit svou energii, změníme postupně i svůj život.

1. Právo na to být tady

Podívej, tady jsem! V kontaktu se svým fyzickým tělem, které miluji a pečuji o něj jako o svůj chrám, propojená se Zemí, s respektem ke svým předkům a tradicím.

2. Právo vyjadřovat své emoce, projevovat svou smyslnost a touhy

Je v pořádku vyjadřovat své emoce, nechat je plynout jako vodu v řece, přijmout své ženství a smyslně plout po proudu kreativity.

3. Právo být sama sebou a sebe-vědomě převádět své myšlenky na skutky

Vím, kdo jsem a umím si nastavit své hranice. A taky vím, že abych něco v životě změnila, mé myšlenky vyžadují i skutky.To je skutečná síla transformace.

4. Právo milovat a být milována, přijímat i dávat v rovnováze

Chápu, že nejdříve musím mít, abych mohla dát. A tak miluji sama sebe, abych mohla milovat i ostatní. Přijímám, dávám, odpouštím a soucítím.

5. Právo otevřeně komunikovat, vyjádřit svůj názor a pravdu

Můj názor je důležitý a dokážu jasně komunikovat to, co si myslím a cítím. A taky vím, že ke komunikaci patří i naslouchání. Nenechám se umlčet, když je třeba, aby má pravda zazněla.

6. Právo vidět víc, než vidí pouhé oko, být paní své mysli

Jsem v kontaktu se svou intuicí,  napojená na kolektivní moudrost. Dokážu rozeznat jemné signály, kterými ke mně intuice promlouvá. Jsem žena vědma a má mysl je čistá a jasná.

7. Právo vědět, snít a naplňovat poslání své duše

Vím, že všechno je propojené. Dovolím si snít a uskutečňovat své vize a následuji cestu své duše.

Já jsem…zářivá…žena…tančící životem.

Zdroj: ADEL pro Magazín ŽENY sro