id29typeZODPOVĚDNOST A RESPEKT…k sobě i k ostatním, vlastnímu slovu, slibu, energii a času všech zúčastněných, vědomi si dopadů svého jednání…bez vymlouvání, s převzetím zodpovědnosti za svůj život a činy…to je něco, čeho si opravdu vážím…vnímám, že nás tyto kvality velmi posouvají na cestě rozvoje…jenže…někdy už jsem si místy připadala jak ten Zdenda!

„Jé promiň já nemůžu, dneska mi to nevyjde, nemohli bysme to přesunout na jindy popáté v řadě! Ale když ono to doopravdy nešlo, já za to nemůžu, musel/a jsem to a to…stalo se to a to…já s tím opravdu nemůžu nic udělat!“

Zajímavou variantou se stala i tzv. metoda vyhnívání, nekonečného posouvání či úplného neobjevení se v daný čas na daném místě, i když si člověk udělal rezervaci. A potom (ovšem jen ty silnější povahy) velké omluvy (až se z toho jeden úplně zapomene omluvit také sám sobě, že se sabotuje na své cestě). To jsem si připadala, že jsem asi spadla z Marsu.

A tak jsem ve svém životě otevřela novou kapitolu…s respektem k ostatním čím dál tím více respektuji i svůj vlastní čas i energii a na některé typy zážitků už v mém životě zkrátka není místo.

Ano, někdy stačí se rozhodnout. A i díky tomu nyní pracuji s lidmi, kteří se nebojí překonávat sami sebe a vykročit k cílům, ze kterých se jim tají dech.

Je to neuvěřitelně naplňující a já se těším da další jedinečné příběhy a úspěchy 🙂

S odvahou

ADEL