7038551-funny-coffee-owl-wallpaper

„Dobrá komunikace má stejně povzbuzující účinky jako káva a stejně obtížně se po ní usíná.“ – Anne Morrow Lindbergh


Jak usínáte po kávě Vy? Já jako dudek! A jak po skvělé rozhovoru? Jak kdy… 🙂

Koučink se dnes stal pojmem, který je nejen velmi módní, ale také využívaný pro nazývání všeho možného. Přibývá koučů rychlokvašek a čert aby se v tom vyznal. Tohle rošambó je tomuhle skvělému rozvojovému nástroji bohužel často na škodu.

Jsem i nejsem jednou z mnoha. Jsem KO(U)ČKA, raději však PRŮVODKYNĚ CELOSTNÍHO ROZVOJE a úplně nejraději prostě ADEL. Není třeba „honosných“ titulů a názvosloví… 🙂

Protože je mým přáním koučink (jako jeden z možných nástrojů) přiblížit Vám, které tahle nabídka oslovuje, zapojuji se již počtvrté do projektu Káva s koučem.

A protože není nad vlastní prožitek,  tak se mnou můžete v týdnu od od 1. do 7. října 2016 domluvit koučovací sezení za kávu! Přijímám i dortíky 🙂

Ráda Vám představím koučování i jeho efekty, pokud máte zájem tuto metodu rozvoje poznat a zatím jste ještě „neochutnali“, případně byste rádi zkusili přístup jiného kouče, než s jakým jste se setkali v minulosti.

Pro ty z Vás, kteří již s mým stylem práce máte zkušenosti a ochutnávku koučinku jste v minulosti absolvovali, jsem ráda k dispozici formou klasicky zpoplatněného sezení v individuálně stanoveném termínu.

kava-s-koucem-260x46

Více informací o projektu naleznete na stránce KÁVA S KOUČEM 

Můj profil v projektu Káva s koučem

12898372_10153778423673612_1821829998555506160_o

ADEL

P.S. Těším se na příjemná, inspirující, osvěžující i na srdci zahřívající setkání.

Mám chuť do toho jít

Tato událost se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy, nebo aktuálně není vypsaný konkrétní termín. Svou preferenci stačí uvést do poznámky níže.

Zpět na kalendář akcí