Milí příznivci, klienti, přátelé,

když jsem letos spouštěla při příležitosti Dne sdílení ve spolupráci s Naučmese.cz workshop NaDECHni se (do) života, ani ve snu mne nenapadlo, že právě tento workshop vyjasní konkrétní směr, kterým se bude odvíjet další cesta naplňování mého poslání.

VZDUCH. Naše základní živina, nositel informací, léčitel i spojovatel. Jak prosté, krásné,  silné!

Přiznám se, že jsem netušila, že téma dýchání vyvolá takový zájem. I přesto, že pro mne samotnou je alfou a omegou a bez jeho ovládnutí by pro mne bylo mnohem složitější nejen při freedivingu, ale v celém životě objevovat nové, dosud neprozkoumané hlubiny…a plně žít…

Když na mé workshopy začali chodit lidé, kteří hledali nejen novou inspiraci, ale i pomoc a radu při řešení svého zdravotního i psychického stavu, pociťovala jsem vděk a zároveň i určitou zodpovědnost, že je dokážu nejen nasměrovat, podat jim důležité leč málo známé informace, ale zejména – podpořit v docílení opravdové změny v životě. A to se za jeden krátký podvečerí workshop ve skupině zvládnout nedalo.  To byl okamžik, kdy jsem uslyšela sama uvnitř sebe silné volání. Ucítila jsem, že právě v tomto směru mám jakýsi dar.

A tak se stalo, že již za pár dní balím kufry a odjíždím se věnovat technice Rebirthing – terapeutické práci s dechem na Inspiration University ve Virginii, kde při příležitosti třítýdenního výcvikového programu budu mít jedinečnou možnost načerpání moudrosti přímo od samotného zakladatele Rebirthingu Leonarda Orra.

Mne samotnou tedy čeká jakési ZNOVUZROZENÍ…tak, abych jej mohla poskytnout i vám 🙂

Abyste si mohli udělat lepší představu o tom, co Rebirthing obnáší, chystám se ze své cesty psát pravidelné příspěvky o svých zážitcích a zkušenostech…autentickou zpověď, čím si sama procházím, co odhaluji a s čím bojuji…detaily najdete na mé FB stránce Svobodná duše.

A slovo na závěr? Při představě propojení VZDUCHU a VODY ve znamení energie delfína a jeho léčivého potenciálu mé srdce plesá tak, že se to nedá přehlédnout.

Těším se na Vás a nová dobrodružství v roce 2017,

s láskou

ADEL

 

 

 

Mám chuť do toho jít

Tato událost se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy, nebo aktuálně není vypsaný konkrétní termín. Svou preferenci stačí uvést do poznámky níže.

Zpět na kalendář akcí